Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 413
- Edward Morski ~1872–1932
inżynier technolog, technolog
- Aleksander Wincenty Kossuth ~1854–1932
inżynier technolog, naczelnik oddziału, technolog
- Józef Przychodzki ~1854–1932
emeryt, inspektor, inżynier technolog, technolog
- Karol Bohuszewicz ~1857–1932
członek, dyrektor, inspektor, inżynier technolog, kierownik ruchu, technolog
- Franciszek Sokal ~1882–1932
członek, delegat, działacz, inspektor, inżynier technolog, minister pełnomocny, minister społecznej, odznaczony gwiazdą orderu, poseł nadzwyczajny, technolog
- Władysław Apoloniusz Goebel 1871–1932
inżynier-technolog, współpracownik fabryki
- Jan Kobyliński ~1877–1932
- Józef Birnbaum ~1858–1932
✓ inżynier technolog, założyciel i członek Rady Nadzorczej Towarzystwa Zakładów Chemicznych STREM S.A.
- Jan Gorecki ~1874–1932
emeryt, inżynier technolog, naczelnik wydziału województwa, szef wydziału, technolog
- Bronisław Kozaryn ~1873–1932
inżynier technolog, technolog
- Witold Juszkiewicz ?–1932
inżynier-technolog, kierownik wydziału
- Gustaw Sippko ~1890–1932
inżynier technolog, inżynier-technolog, ksiądz, naczelnik warsztatów, pracownik dyrekcji, technolog
- Stanisław Dyczakowski ~1890–1932
inżynier technolog, technolog
- Bronisław Sopoćko ~1861–1932
członek komisji rewizyjnej, członek rad nadzorczych, członek Straży Obywatelskiej, członek zarządu fabryki maszyn, inżynier technolog, inżynier-technolog, technolog, towarzysz rady zarząd, założyciel, zwierzchnik
- Jan Romuald Sobolewski ~1874–1932
inżynier technolog, kierownik, prezes dyrekcji, profesor, rektor, senator, technolog, współpracowniczka
- Marian Durzycki ~1873–1932
członek kolegium, dyrektor departamentu, inżynier technolog, inżynier-technolog, kandydat nauk matematycznych, pracownik, profesor, technolog, vice-dyrektor
- Józef Zygmunt Florjanowicz ?–1932
inżynier technolog, technolog
- Stefan Skrzywan ~1876–1932
inżynier technolog, naczelnik biura, technolog
- Bolesław Nowakowski ~1866–1932
członek towarzystw, dyrektor cukrowni, inżynier technolog, major, prezes straży ogniowej, technolog
- Kazimierz Tokarzewicz ~1875–1932
członek warszawski, inżynier technolog, technolog
- Lucjan Andrzej Sztark ~1863–1932
✓ członek Rady Nadzorczej Szkoły Przemysłu Graficznego im. Marszałka J. Piłsudskiego, filister korporacji Welecja, inżynier technolog, wizytator szkół zawodowych
- Kazimierz Feist ~1890–1932
inżynier technolog, technolog
- Wacław Iwanicki ~1883–1933
dyrektor cukrowni, fachowiec, inżynier dyplomowany, inżynier technolog, technolog, współpracownik, zwierzchnik
- Ludwik Szyfer ~1856–1933
dyrektor cukrowni, filister arkonii, inżynier technolog, proboszcz, technolog, współpracownik
- Longin Dylkiewicz ~1872–1933
inżynier technolog, technolog, współpracownik firmy
- Stanisław Rakowiecki ~1889–1933
inżynier technolog, technolog, urzędnik dyrekcji polskiego monopolu, urzędnik polskiego monopolu
- Józef Gościcki ~1883–1933
asystent politechniki warszawskiej, inżynier technolog, inżynier-technolog, kierownik, technolog
- Czesław Rudnicki ~1856–1933
emeryt, inżynier technolog, kierownik biura, odznaczony złotym krzyżem, technolog, właściciel majątku w podolskiem
- Edmund Adolf Oppman ~1872–1933
inżynier technolog, inżynier-technolog, prezes polskiego towarzystwa, technolog
- Karol Adamiecki ~1866–1933
członek akademii, członek honorowy, dyrektor instytutu, dziekan wydziału mechanicznego, inżynier technolog, inżynier-technolog, kawaler krzyża komandorskiego, kurator, opiekun, prezes instytutu, prezes polskiego komitetu, profesor nadzwyczajny, profesor politechniki warszawskiej, przedstawiciel, przewodnik, rektor politechniki warszawskiej, rektor senatu, technolog, wiceprezes, współtowarzysz, założyciel
- Józef Kratochwill ~1850–1933
inżynier technolog, technolog
- Karol Stawecki ~1859–1933
inżynier technolog, technolog, współwłaściciel majątku
- Czesław Kowalski ~1888–1933
członek administracyjnej, dyrektor departamentu, inżynier technolog, minister przemysłu i handlu, naczelnik wydziału, technolog, współtowarzysz
- Ludwik Woronicz ~1875–1933
filister arkonii, filister korporacji arkonia, inżynier technolog, technolog
- Adam Kopelman ~1887–1933
dyrektor oddziału warszawskiego, dyrektor warszawskiego oddziału, inżynier technolog, kierownik, szef, technolog, współpracownik, wychowaniec szkoły realnej
- Leon Sztylter ~1880–1933
inżynier technolog, technolog, właściciel majątku
- Gustaw Selig ~1857–1933
dyrektor zarządu, inżynier technolog, naczelnik kolei, technolog
- Wincenty Goldbaum ~1880–1933
inżynier technolog, technolog
- Jan Marian Jeziorański ?–1933
członek centralnego związku, członek sądu handlowego, członek założyciel, działacz, filister korporacji, inżynier technolog, inżynier-technolog, kierownik, ksiądz, minister przemysłu i handlu, opiekun, organizator, prezes inżynierów, prezes kasy, prezes koła, prezes zarządu polskiego towarzystwa, prezes zarządu polskiego związku, profesor, przemysłowiec, przewodnik, technolog, towarzysz, wychowaniec szkoły, założyciel, zwierzchnik
- Wiesław Gerlicz ?–1933
członek nadzorczej, członek zarządu związku, dyrektor, działacz, inżynier technolog, inżynier-technolog, obywatel ziemski, poseł sejmu, prezes nadzorczej, publiczny, technolog generalny, towarzysz rady nadzorczej, współtowarzysz
- Kazimierz Tymoteusz Piątkowski ~1882–1933
inżynier technolog, technolog
- Kazimierz Tołwiński ~1862–1933
inżynier technolog, pracownik społeczny, technolog
- Zygmunt Lewicki ~1877–1933
doktor świętej teologii, doktor teologii, duchowny, filister korporacji, inżynier technolog, kanonik honorowy kapituły, kapelan, kapłan, ksiądz, organizator, prefekt, profesor seminarium duchownego, technolog
- Józef Bortnowski ~1862–1934
członek, dyrektor kolei, emeryt, fachowiec, inżynier technolog, kawaler krzyża oficerskiego, naczelnik komunikacji, naczelnik wydziału ministerstwa komunikacji, odznaczony krzyżem oficerskim, prezes związku polskich, technolog
- Antoni Budny ~1868–1934
docent politechniki warszawskiej, dyrektor, filister korporacji Welecja, inżynier technolog, profesor, technolog, współpracownik związku
- Paweł Jarnuszkiewicz ~1858–1934
administrator, członek wydziału, członek zarządu centralnego, członek zarządu cukrownii, członek zarządu związku zawodowych, dyrektor cukrowni, dyrektor zarządzający cukrownii, filister, inżynier technolog, inżynier-technolog, kierownik, technolog, wiceprezes związku, współtowarzysz, założyciel
- Jan Wilga ?–1934
członek zarządu katolickiego, inżynier technolog, prezes, technolog
- Franciszek Plechler ~1888–1934
dyrektor, inżynier technolog, inżynier-technolog, kierownik, naczelnik wydziału, odznaczony srebrnym krzyżem, porucznik rezerwy, pracownik dyrekcji, technolog
- Konrad Kuczewski ?–1934
członek założyciel, dyrektor zakładów, inżynier technolog, pracownik zakładów, technolog, współpracowniczka zakładów, współpracownik, założyciel
- Czesław Danielewicz ~1858–1934
inżynier-technolog, naczelnik wydziału kolei
|