Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 179
- Aleksander Michalski ?–?1905
inżynier górniczy
- Tekla Wyszyńska (Januszewska) ?–?1913
doktor, inżynier górniczy
- Bernard Suszyński ~1852–1877
inżynier górniczy
- Feliks Radomiński ?–1878
inżenier, inżynier górniczy
- Karol Adamiecki ?–1882
✓ inżynier górniczy
- Wincenty Kosiński ~1835–1883
inżynier górniczy
- Władysław Garszyński ~1860–1887
inżynier górniczy, kandydat nauk przyrodniczych
- Wacław Morawski ~1855–1888
inżynier górniczy
- Robert Brühl ~1842–1888
✓ inżynier górniczy, obywatel ziemski
- Roman Kowalewski ?–1889
inżynier górniczy, urzędnik kolei nadwiślańskiej
- Wincenty Potrzebski ~1861–1890
✓ inżynier górniczy zakładów metalurgicznych dnieprowskich
- Władysław Stronczyński ~1838–1891
inżynier górniczy
- Eugeniusz Horoch ~1851–1894
inżynier górniczy
- Jan Kowalewski ?–1899
inżynier górniczy, urzędnik kolei nadwiślańskiej
- Jadwiga Szmidecka ?–1899
inżynier górniczy
- Aniela Balińska ~1893–1899
- Maurycy Mitte ~1845–1900
członek stowarzyszenia techników warszawy, dyrektor szkoły technicznej, inżenier, inżynier górniczy, kanonik, magister nauk matematycznych szkoły, opiekun, profesor instytutu górniczego
- Lucjusz Lebiedziński ~1857–1901
inżenier, inżynier górniczy
- Wincenty Choroszewski ~1847–1901
członek, dyrektor wydziału górnictwa, inżynier górniczy, król, naczelnik górnictwa, naczelnik okręgu, przedstawiciel
- Karol Bokalski ~1866–1902
inżenier, inżynier górniczy, ksiądz prałat
- Wanda Mitte ~1888–1903
inżynier górniczy
- Włodzimierz Wnukowski ~1859–1903
inżynier górniczy
- Józef Tomaszewski ?–1904
inżynier górniczy
- Zofia Kołkowska (Sawicka) ~1869–1904
- Ernest Krumpel ~1815–1904
inżynier górniczy, właściciel ziemski
- Dominik Stempkowski ?–1905
inżynier górniczy
- Ludwik Płuszczewski ?–1905
✓ inżynier górniczy w Moskwie
- Adam Tyszecki ~1865–1906
d-r, inżynier górniczy, prezes, proboszcz parafii, współpracowniczka, współpracownik
- Andrzej Albrecht ~1853–1906
inżynier górniczy
- Józef Arkadiusz Szmidecki ~1859–1908
inżynier górniczy
- Jakub Aleksander Brzeziński ~1834–1908
dyrektor towarzystwa, inżynier górniczy, oficer wojsk polskich
- Stanisław Sokołowski 1871–1909
inżynier górniczy, kierownik kopalni
- Józef Chlebowski ~1844–1909
inżynier górniczy
- Eugeniusz Różycki ?–1910
inżynier górniczy
- Ludwik Zbierzchowski ~1868–1910
d-r, doktor medycyny, inżynier górniczy
- Klemens Rugiewicz ?–1911
inżynier górniczy, naczelnik
- Maria Meyerhold (Urbańska) ~1858–1911
dyrektor kopalni, inżynier górniczy
- Stanisław Podymowski ~1838–1911
doktor, inżynier górniczy
- Emil Kukawski ~1862–1911
inżynier górniczy
- Zuzanna Wyszyńska ~1844–1911
doktor, inżynier górniczy
- Zygmunt Janczewski ~1863–1912
członek, dyrektor eksploatacji, inżynier górniczy
- Adam Łukaszewski ~1876–1912
akademik, docent politechniki lwowskiej, działacz społeczny, inżynier górniczy, opiekun, poseł, przewodnik, sekretarz
- Józef Wejtko ~1861–1913
inżynier górniczy
- Stefan Leśkiewicz ~1882–1914
✓ inżynier górniczy
- Józef Baranowski ?–1915
✓ inżynier górniczy
- Julia Krassowska (Wolff) ?–1915
- Zofia Stansler ~1892–1915
- Józef Baranowski ~1842–1916
✓ inżynier górniczy
- Marceli Osadca ?–1916
doktor, inżynier górniczy, rektor
- Władysław Koszko ?–1917
inżynier górniczy, obywatel, publiczny
|