Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 4001
- Piotr Jaworski ~1836–1902
✓ inżynier
- Aleksander Barcikowski ~1824–1902
emeryt, inżynier warszawy, kawaler orderów
- Karol Małachowski ~1849–1902
inżynier
- Julian Laskowski ?–1902
✓ budowniczy powiatu włoszczowskiego, inżynier
- Paulina Witwicka (Chrząszczewska) ~1827–1902
inżynier krajowy, lekarz, starosta
- Wincenty Wolfke ~1840–1902
inżynier gubernialny
- Karol Niewęgłowski ~1852–1902
✓ inżynier
- Karol Bokalski ~1866–1902
inżenier, inżynier górniczy, ksiądz prałat
- Alma Edeman (Kon) ~1875–1902
- Dionizy Grzymski ?–1902
✓ inżynier budowniczy powiatu płońskiego
- Jakub Heintzman ~1850–1902
✓ inżynier
- Michał Jasiński ~1885–1902
inżenier, inżynier kolei, pomocnik, profesor instytutów, uczeń klasy gimnazjum
- Aleksander Maternicki ~1846–1902
inżenier, inżynier-technolog, naczelnik warsztatów kolej, profesor szkoły technicznej, profesor szkół technicznych, urzędnik kolei terespolskiej
- Karol Wolfson ~1877–1902
✓ inżynier
- Władysław Białobrzeski ~1872–1902
inżynier-technolog
- Konrad Zalewski ~1867–1902
inżynier-technolog
- Tadeusz Michaelis ~1851–1902
✓ inżynier
- Ludwik Kurkiewicz ~1850–1902
✓ inżynier budowniczy miejski
- Stanisław Kazimierz Suzin ~1860–1902
✓ inżynier budowniczy
- Władysław Siewruk ~1859–1902
✓ inżynier technolog
- Mieczysław Bogórski ?–1903
inżynier wojskowy, pułkownik
- Fryderyk Aleksander Elter ~1879–1903
✓ inżynier mechanik
- Franciszek Kruszyński ~1856–1903
inżynier
- Nepomucena Kiełczewska (Gabrjelska) ~1832–1903
- Wanda Mitte ~1888–1903
inżynier górniczy
- Stanisława Ramotowska (Mikucka, Korn) ~1839–1903
obywatel ziemski
- Jan Szanser ~1819–1903
inżynier kaliskiej
- Włodzimierz Wnukowski ~1859–1903
inżynier górniczy
- Adolf Chodorowicz ~1844–1903
✓ inżynier, zawiadowca stacji Warszawa Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej
- Hipolit Włoczewski ~1832–1903
inżenier miasta warszawy, inżynier warszawy, kanonik, kawaler orderów, proboszcz parafii wszystkich świętych
- Karol Miłkowski ~1867–1903
inżynier komunikacji
- Abdon Zan ~1849–1903
inżynier-technolog, właściciel dóbr w suwalskiem
- Florian Siennicki ~1820–1903
inspektor, inżynier komunikacji, jenerał
- Antonina Lasocka (Potworowska) ~1868–1903
- Józef Pěnička ?–1903
inżynier
- Maria Leppert (Linda) ~1821–1904
inżenier
- Zbigniew Wójcicki ~1844–1904
✓ inżynier
- Eustachy Józef Choromański ~1859–1904
inżenier, inżynier komunikacji, naczelnik, technolog
- Adam Ławicki ~1863–1904
✓ inżynier mechanik
- Aleksander Enderlin ~1853–1904
✓ inżynier mechanik
- August Zaborowski ~1848–1904
✓ inżynier
- Jan Chomiczewski ~1877–1904
inżynier-technolog
- Zdzisław Dąbrowski ~1844–1904
inżenier, inżynier, uczestnik powstania
- Genowefa Dolińska (Dolińska) ~1874–1904
- August Springefeld ?–1904
✓ inżynier
- Wacław Terentieff ~1856–1904
inżenier, inżynier kolei, inżynier komunikacji
- Jan Wołkowski ~1865–1904
✓ inżynier architekt powiatu opoczyńskiego guberni radomskiej
- Jan Nepomucen Bronikowski ~1858–1904
inżenier kolei nadwiślańskiej, inżynier kolei, inżynier-technolog, współpracowniczka
- Michał Dowgird ~1822–1904
członek zarządu warszawskiego, emeryt, inspektor, inżynier komunikacji lądowych i wodnych, ksiądz kanonik, obywatel ziemski w kowieńskiem
- Wacław Borowski ~1857–1904
✓ inżynier chemik
Rada: doprecyzuj zapytanie. Zapytania dające więcej niż 1000 wyników są obcinane. |