Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 4001
- Stanisław Hattowski ~1868–1910
✓ inżynier technolog, zawiadowca huty żelaznej przy stacji Ałmazna
- Wincenty Filipkiewicz ~1845–1910
inżynier kolei państwa
- Marian Jarocki ~1847–1910
inżynier
- Józef Grajnert ~1831–1910
artysta malarz, emeryt, inżynier, kawaler orderów, ksiądz prałat, naczelnik dyrekcji głównej, proboszcz, redaktor, urzędnik kolei nadwiślańskich, założyciel
- Jan Rosiewicz ~1871–1910
✓ inżynier
- Stanisława Kapuścińska (Szokalska) ~1856–1910
- Włodzimierz Władyczański ~1872–1910
✓ inżynier
- Rudolf André ~1843–1910
✓ inżynier, obywatel ziemski
- Wacław Gembarzewski ~1866–1910
✓ inżynier
- Stanisław Kierbedź ?–1910
dyrektor kolei, inżenier, inżynier, obywatel ziemski
- Stefan Pleszczyński ~1874–1910
✓ inżynier
- Witold Ostafiński ~1866–1910
✓ inżynier
- Józef Gniewosz ~1862–1910
✓ inżynier technolog
- Bronisław Miniewicz ~1882–1910
✓ inżynier
- Czesław Maternowski ~1870–1911
✓ inżynier
- Zygmunt Korulski ~1873–1911
inżynier, współpracownik redakcji
- Edward Wyczałkowski ?–1911
inżynier komunikacji
- Stanisław Warzeszkiewicz ~1853–1911
doktor, inspektor kolei państwowych, inżynier, naczelnik oddziału, technik
- Józef Bogowolski ~1861–1911
✓ inżynier budowniczy
- Włodzimierz Pruszewski ?–1911
✓ inżynier technolog
- Aleksandra Gradenwic (Okuniewska) ~1875–1911
- Karol Saxe ~1846–1911
✓ inżynier
- Teodor Kayser ~1848–1911
✓ inżynier
- Letycja Kotowska (Gerschow) ~1823–1911
- Stanisław Szymański ~1868–1911
dyrektor górskiego, filister, inżynier, proboszcz, uczeń szkoły górskiego
- Zofia Chróścielewska ?–1911
- Jan Popiel ?–1911
inżynier, kawaler orderów, król, oficer, pisarz, porucznik służby, pracownik, profesor szkoły głównej, rolnik, właściciel dóbr, ziemianin, żołnierz
- Jan Miernicki ~1882–1911
filister korporacji, inżenier kolei warszawsko-wiedeńskiej, inżynier kolei
- Jan Grossé ?–1911
inżynier
- Aleksander Kowalewski ~1865–1911
✓ inżynier
- Łucja Murzynowska (Trąbczyńska, Szczepańska) ~1882–1911
- Leon Karasiński ?–1911
✓ członek Towarzystwa Wzajemnej Pomocy Pracowników Handlowych i Przemysłowych Miasta Warszawy, inżynier, współzałożyciel i dyrektor Towarzystwa Akcyjnego Fabryki Maszyn i Odlewni Orthwein, Karasiński i Spółka
- Edmund Bogdanowicz ~1859–1911
członek redakcji kuriera warszawskiego, członek redakcji warszawskiego, doktor, emeryt, inżynier, kandydat nauk matematycznych, kurier warszawski
- Aleksander Izbicki ~1877–1911
✓ inżynier elektrotechnik Zarządu Kolei Nadwiślańskich
- Leon Walenty Zajdzikowski ~1883–1911
inżynier
- Klemens Rugiewicz ?–1911
inżynier górniczy, naczelnik
- Aleksander Bielelubski ~1849–1911
inspektor kolei, inżynier mostów, minister, naczelnik służby drogowej
- Ludwik Orłowski ~1864–1911
✓ inżynier
- Maria Meyerhold (Urbańska) ~1858–1911
dyrektor kopalni, inżynier górniczy
- Wacław Szteyner ~1854–1911
inżynier komunikacji
- Stanisław Podymowski ~1838–1911
doktor, inżynier górniczy
- Zofia Piątkowska (Gumowska) ?–1911
- Kazimierz Werner ~1860–1911
filister, inżynier, przedstawiciel
- Antoni Marian Jasielski ~1858–1911
✓ inżynier
- Bronisław Królikiewicz ~1840–1911
✓ inżynier
- Emil Kukawski ~1862–1911
inżynier górniczy
- Bolesław Kazimierski ~1877–1911
inżynier technolog, technolog
- Stanisław Łukaszewicz ?–1911
✓ inżynier
- Zuzanna Wyszyńska ~1844–1911
doktor, inżynier górniczy
- Maria Kozłowska (Szurek) ~1881–1911
Rada: doprecyzuj zapytanie. Zapytania dające więcej niż 1000 wyników są obcinane. |