Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 4001
- Henryk Plewiński ~1871–1904
✓ inżynier
- Konstanty Simon ~1852–1904
✓ inżynier komunikacji lądowych i wodnych, naczelnik Kolei Nowogrodzkiej
- Józef Tomaszewski ?–1904
inżynier górniczy
- Stefania Tarkowska (Grabowska) ~1876–1904
✓ przełożona siedmioklasowego zakładu naukowego żeńskiego
- Ludwik Janicki ~1868–1904
✓ inżynier
- Tadeusz Markiewicz ~1857–1904
inżenier, inżynier gubernialny
- Zofia Kołkowska (Sawicka) ~1869–1904
- Ernest Krumpel ~1815–1904
inżynier górniczy, właściciel ziemski
- Apolonia Kukiewicz (Poll) ~1825–1905
doktor, inżynier komunikacji, obywatel miasta warszawy
- Jan Koźniewski ~1839–1905
inżenier, inżynier, naczelnik służby drogowej, prefekt
- Aniela Płodowska (Wojciechowska, Chrzanowska) ~1817–1905
inżynier komunikacji lądowych i wodnych
- Paulina Silberstrom (Silberstrom) ~1870–1905
- Emilia Mirecka (Werner) ~1839–1905
inżynier komunikacji
- Waleria (Kurowska) ~1855–1905
- Władysław Redel ?–1905
inżynier komunikacji, kapitan
- Dominik Stempkowski ?–1905
inżynier górniczy
- Józef Orzechowski ~1856–1905
inżynier komunikacji
- Bronisława Leśniewska (Olszewska) ~1859–1905
- Bronisław Pohl ?–1905
inżynier, król
- Leonard Rohn ~1847–1905
✓ inżynier
- Kamila Korczakowska (Uszyńska) ?–1905
- Ludwik Płuszczewski ?–1905
✓ inżynier górniczy w Moskwie
- Adam Tyszecki ~1865–1906
d-r, inżynier górniczy, prezes, proboszcz parafii, współpracowniczka, współpracownik
- Florian Okołów ?–1906
dyrektor, inżynier komunikacji, profesor szkoły
- Maksymilian Sunderland ~1849–1906
inżynier komunikacji, naczelnik wydziału technicznego, wychowawca
- Maria Jaworska (Ślaska) ~1868–1906
- Tomasz Przesmycki ~1827–1906
emeryt, inżynier komunikacji
- Kornelia Sołtyk (Radziszewska) ~1816–1906
budowniczy, inżynier
- Antoni Dramiński ~1861–1906
inżynier mechanik, mechanik, przedstawiciel, towarzysz, współpracownik
- Andrzej Albrecht ~1853–1906
inżynier górniczy
- Zofia Wolff ~1884–1906
- Aleksander Kuczewski ?–1906
inżynier, urzędnik
- Marcela Smolińska (Eichhorn) ~1842–1906
- Konstanty Psarski ~1846–1906
członek, doktor, inspektor ministerstwa, inżynier, komisarz powiatowy, student
- Adam Merunowicz ~1878–1906
adiunkt, doktor, inżynier
- Stefan Stankiewicz ~1878–1906
✓ inżynier technolog
- Kazimierz Rzewuski ~1845–1906
hrabia, inżynier komunikacji, profesor, uczeń szkoły głównej, wychowaniec szkoły głównej
- Jan Kremer ~1854–1906
inspektor kolei państwowych, inżynier, naczelnik, profesor uniwersytetu jagiellońskiego
- Juliusz Dziubek ~1852–1906
inżenier, inżynier, kurier, współpracownik warszawski
- Henryk Uszyński ~1828–1906
✓ inżynier
- Józef Kobyliński ~1867–1906
✓ inżynier
- Stanisław Bartoszek ~1847–1906
inżynier warszawy, ksiądz, naczelnik wydziału, pomocnik, proboszcz parafii
- Juliusz Eugeniusz Epstein ~1839–1907
✓ dyrektor zarządzający Towarzystwa Papierni Soczewka, inżynier
- Konstanty Waroczewski ?–1907
✓ inżynier komunikacji, inżynier-budowniczy powiatu warszawskiego
- Janusz Niedziałkowski 1848–1907
dyrektor budownictwa, inżynier budownictwa
- Edward Grajnert ~1878–1907
artysta malarz, inżynier, urzędnik kolei nadwiślańskich, założyciel
- Władysław Huszczo ?–1907
doktor, inżynier
- Stanisław Jarnuszkiewicz ?–1907
członek honorowy towarzystwa, członek zarządu, inżynier, przemysłowiec warszawy, współwłaściciel
- Hipolit Michał Cieszkowski ~1835–1907
inżenier, inżynier, prezes zarządzający kolei, profesor
- Henryk Dowiakowski ~1872–1907
✓ inżynier architekt
Rada: doprecyzuj zapytanie. Zapytania dające więcej niż 1000 wyników są obcinane. |