Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 650
- Wojciech Lipski ~1827–1907
inżenier
- Gustaw Zakrzewski ~1837–1907
dowódca oddziału, inżenier, uczestnik powstania
- Hipolit Michał Cieszkowski ~1835–1907
inżenier, inżynier, prezes zarządzający kolei, profesor
- Jan Werner ~1873–1907
inżenier
- Edward Szymański ~1863–1907
inżenier, murarz, prezydent, współpracowniczka biura
- Kazimierz Rotkiewicz ~1855–1907
dyrektor zarządzający fabryki, inżenier, inżynier komunikacji, technolog, współpracowniczka
- August Kemper ?–1907
członek głównego zarządu, inżenier
- Czesław Kobzakowski ~1869–1907
inżenier, konduktor, ksiądz, urzędnik warszawsko-wiedeńskiej
- Stanisław Ręczlerski ?–1907
inżenier
- Tadeusz Waśniewski ~1866–1907
dyrektor towarzystwa, hrabia, inżenier, urzędnik, współpracownik
- Eufrozyna Bonar (Szamota) ?–1907
inżenier
- Maria Waligórska (Szwander) ~1848–1907
- Ludwik Janczewski ?–1907
emeryt, inżenier, inżynier komunikacji, obywatel miasta warszawy, opiekun
- Arnold Bronikowski ~1845–1907
inżenier
- Karol Stopczyk ~1851–1907
inżenier, obywatel, pastor
- Władysław Kryże ~1840–1908
d-r, doktor medycyny, dyrektor kolei, dziekan, inżenier, kawaler orderów, kurator szpitala praskiego, kurator szpitala przemienienia pańskiego, lekarz kolei nadwiślańskych
- Kazimierz Mirecki ~1870–1908
inżenier
- Julia Szudrowicz (Kobyłecka) ~1862–1908
- Stefan Koskowski ~1845–1908
inżenier
- Jan Nowacki ~1850–1908
budowniczy, inżenier
- Teodora Wawnikiewicz (Barcikowska) ~1842–1908
inżenier, obywatelka warszawy
- Marcin Okóń ~1833–1908
inżenier
- Józef Bujnicki ~1858–1908
inżenier, kawaler orderów, obywatel ziemski w witebskiem, rewizor izby obrachunkowej
- Zofia Tihtmann (Żochowska) ?–1908
inżenier, pastor
- Michał Chlewicki ~1869–1908
doktor, inżenier, kanonik, prefekt, profesor
- Piotr Iwaszkiewicz ~1842–1908
inżenier kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Leonard Gaszyński ~1836–1908
inżenier
- Anna Hofmann (Płachcińska) ~1881–1908
- Eugenia Gillert (Lemańska) ?–1908
- Adam Koszutski ~1848–1908
inżenier, naczelnik wydziału, prezydent miasta
- Flora Mosin (Kluczewicz) ~1853–1908
inżenier
- Bronisława Zimnoch (Hube) ~1835–1908
inżenier
- Stanisław Nagórka ~1851–1908
inżenier, inżynier, wychowaniec szkoły
- Bogusław Kleszczyński ~1851–1908
członek towarzystwa, gospodarz, inżenier, inżynier, przewodnik, rolnik, właściciel dóbr
- Mieczysław Majewski ~1874–1908
inżenier, naczelnik ruchu
- Adolf Schuch ~1859–1908
inżenier, inżynier, kościelny, ksiądz pastor, pastor, prezydent
- Helena Nogid (Nogid) ~1878–1909
- Henryk Majlert ~1855–1909
inżenier, inżynier komunikacji
- Roman Leszczyński ~1857–1909
inżenier
- Maria Przanowska (Przesmycka) ~1832–1909
inżenier
- Ignacy Morgulec ?–1909
filister, inżenier, współzałożyciel
- Henryk Tore Cedergren ~1854–1909
dyrektor, inżenier, kawaler, komandor orderu
- Eleonora Skolimowska (Werner) ~1858–1909
inżynier
- Jan Chrościelewski ~1844–1909
budowniczy, inżenier
- Emil Hertz 1852–1909
inżenier
- Ignacy Stanisław Stebelski ~1863–1909
budowniczy, inżenier
- Władysław Sikorski ~1850–1909
inżenier
- Zygmunt Radzimiński ?–1909
inżenier, ksiądz
- Ludwik Bogucki ?–1909
budowniczy gubernialny, inżenier, inżynier gubernialny
- Stanisław Kropiwnicki ~1837–1909
inżenier, szef, właściciel zakładów przemysłowych
|