Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 172
- Józef Alkiewicz ~1889–1932
agronom, dzierżawca majątku, obywatel, właściciel dóbr
- Władysław Franciszek Jerzy Baliński ~1825–1913
dzierżawca dóbr
- Karol Beer ~1811–1857
dzierżawca
- Ernest Behrends ?–1853
dziedzic dóbr, dzierżawca
- Ignacy Berent ~1850–1910
✓ dzierżawca
- Mateusz Biedermann ~1818–1894
dzierżawca
- Jadwiga Bittner (Charlewska) ?–1923
- Stefan Błasiński ?–1904
dzierżawca
- Konrad Błażowski ~1844–1907
doktor, dzierżawca
- Władysław Bode ?–1890
✓ właściciel dóbr rycerskich i dzierżawca
- Karol Böhm ?–1866
dzierżawca dóbr
- Hanna Borajkiewicz (Kiedrzyńska) ~1897–1935
- Andrzej Borowski ?–1907
dzierżawca
- Adam Bramski ~1861–1928
dzierżawca
- Jan Bramski ~1826–1899
dzierżawca folwarku, hrabia
- Konstanty Bramski ~1871–1919
dzierżawca, właściciel dóbr
- Ksawery Branicki 1864–1926
członek honorowy warszawskiego towarzystwa, członek założyciel, doktor, dzierżawca, hrabia, prezes zarządu szpitala dzieci, właściciel majątków, założyciel
- Józef Brok ?–1939
dzierżawca majątku
- Józef Brzeziński ~1798–1858
dzierżawca dóbr rządowych, obywatel guberni
- Helena Budzińska (Komorowska) ?–1930
obywatelka miasta
- Felicjan Cichowicz ?–1883
dzierżawca, kawaler militari
- Jan Ciesielski ?–1936
✓ członek honorowy Towarzystwa Urzędników Gospodarczych przy Wielkopolskim Towarzystwie Kółek Rolniczych w Poznaniu, dzierżawca majątku Chomiąża Szlachecka
- Balbina Katarzyna Ciesińska (Makarewicz, Plath) ?–1849
- Wojciech Czajkowski ~1813–1866
✓ dzierżawca dóbr Bestwin w okręgu siennickim
- Józef Czasak ~1866–1935
członek komitetu obywatelskiego, dzierżawca, właściciel kolonii, właściciel majątku, wójt gminy
- Stefan Dąbkowski ~1778–1850
dzierżawca dóbr, obywatel, właściciel
- Maria de Castellane (Radziwiłł) ?–1915
adiutant, dzierżawca dóbr, hrabia, książę, muzyk
- Michał Dyndowicz ~1879–1931
dzierżawca dóbr
- Mowsza Endelman ?–1869
✓ dzierżawca mostu pod Płockiem, główny entreprener dróg bitych w Zarządzie XI Okręgu Komunikacji w Królestwie, kupiec 1 Gildii
- Teodor Eulenfeld ~1839–1914
dzierżawca, szef
- Konstanty Faryaszewski ~1847–1933
administrator dóbr ziemskich, dzierżawca
- Wojciech Foltański ~1787–1857
dzierżawca, proboszcz, ziemianin
- Konstanty Gadomski ~1817–1903
dzierżawca dóbr
- Stanisław Galiński ?–1932
dzierżawca
- Zygmunt Galiński ?–1933
członek rządu, członek zarządu, dzierżawca, kapitan wojsk polskich, prezes związku oficerów rezerwy
- Stanisław Garczyński ?–1907
dzierżawca
- Michał Gier ~1867–1922
✓ dzierżawca dóbr rycerskich
- Józef Gierłowski ?–1921
✓ dzierżawca Nowej Wsi
- Władysław Glabisz ~1848–1918
członek nadzorczej naszej, dzierżawca dóbr, opiekun, pracownik, prezes nadzorczej spółkiej, współzałożyciel
- Hersz Glücksman ~1795–1868
dzierżawca dóbr
- Szczęsny Gniazdowski ~1794–1870
✓ dzierżawca wsi Dalowy
- Leon Goldmann ?–1900
✓ dzierżawca browaru w Podkocach
- Hipolit Gorazdowski ~1825–1867
dzierżawca
- Michał Górski ?–1910
dzierżawca
- Nikodem Górski 1818–1902
dzierżawca
- Władysław Górski ~1883–1928
dzierżawca
- Emilia Grobicka (Grobicka) ?–1851
dzierżawca
- Feliks Grot ~1862–1935
administrator, dzierżawca
- Bronisław Guzowski ?–1895
dzierżawca folwarku
- Zdzisław Guzowski ~1868–1911
dzierżawca
|