Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 710
- Władysław Łubieński ?–?1891
dziedzic dóbr, hrabia, marszałek szlachty, obywatel
- Franciszek Bogiasz Znamięcki ?–?1862
dziedzic dóbr, obywatel dóbr
- Jerzy Bułharyn ?–?1862
dziedzic dóbr
- Ludwik Wiktor ?–?1855
dziedzic dóbr
- Emilia Wisłocka (Niemcewicz) ?–?1859
dziedzic dóbr, podkomorzy
- Franciszek Młocki ?–?1879
dziedzic dóbr
- Wojciech Brandys ?–?1872
dziedzic dóbr
- Klemens Wisłocki ?–?1859
dziedzic dóbr, podkomorzy
- Józef Bonifacy Zaleski ?–?1858
dziedzic dóbr, marszałek szlachty
- Antonina Gzowska (Zaleska) ?–?1858
dziedzic dóbr, marszałek szlachty
- Józefa Łęska (Meciszewska, Suska) ?–?1853
dziedzic dóbr ziemskich, pułkownik, szef sztabu
- Walenty Paliszewski ?–?1855
dziedzic dóbr
- Tadeusz Załuski ?–?1881
dziedzic dóbr
- Ksawery Maciejowski ?–?1879
dziedzic dóbr, obywatel
- Seweryn Dramiński ?–?1880
dziedzic dóbr, kasjer
- Łucja Stecka (Wisłocka) ?–?1859
dziedzic dóbr, podkomorzy
- Antoni Niemirycz ?–?1855
dziedzic dóbr, kawaler Orderu Orła Białego, poseł, sędzia
- Franciszek Basiński ?–?1856
dziedzic dóbr, ozdobiony za nieskazitelną służbę, sędzia sądu królestwa polskiego
- Franciszek Antoni Wolff ?–1818
bankier, dziedzic dóbr
- Magdalena Mniszewska (Gościńska) ~1784–1824
- Jan Nepomucen Dłużewski ?–1828
dziedzic dóbr, sędzia okręgu siennickiego
- Roch Trzciński ?–1838
dziedzic dóbr
- Jan Rusiecki ~1796–1843
dziedzic dóbr, kanonik podlaski, komisarz, naczelnik banku, proboszcz
- Antoni Kozarzewski ?–1844
dziedzic dóbr
- Ignacy Kamocki ~1797–1845
dziedzic dóbr, kanonik, kapłan, obywatel, proboszcz
- Marianna Izbińska (Siemianowska) ~1785–1845
dziedzic dóbr w sochaczewskiem, opiekunka
- Kunegunda Makowiecka (Czachowska) ?–1845
dziedzic dóbr
- Antoni Ostrowski ~1815–1845
administrator, biskup, dziedzic dóbr, kanonik
- Ludwik Lewiński ~1799–1845
✓ dziedzic dóbr Rzeczyca w powiecie rawskim
- Ignacy Łaszczyński ?–1845
✓ dziedzic dóbr Kampinos
- Bartłomiej Lanckoroński ~1772–1845
✓ dziedzic dóbr Mistowa, kawaler Virtuti Militari krzyża złotego, namiestnik kawalerii narodowej, podpułkownik wojsk polskich, pułkownik 4 pułku strzelców pieszych, szef batalionu 13 pułku piechoty, uczeń Gimnazjum Krzemienieckiego
- Stanisław Szymanowski ~1787–1845
dziedzic dóbr, sąsiad, sędzia
- Tomasz Wolski ~1772–1845
dziedzic dóbr, sędzia
- Marianna Walicka (Dzianott) ?–1845
dziedzic dóbr, opiekunka
- Hipolit Świeżawski ?–1845
dziedzic dóbr, opiekun
- Antoni Mieszkowski ?–1846
dziedzic dóbr, sędzia
- Marianna Ostrzykowska (Dziaczkowska) ~1818–1846
dziedzic dóbr, naczelnik kasy oszczędności, obywatel, sąsiad, sędzia
- Ludwik Preszel ?–1846
dziedzic dóbr
- Henryk Strzembosz ~1824–1846
- Antonina Jakubowska (Mazewska) ?–1846
dziedzic dóbr ziemskich, generał wojsk cesarsko-rosyjskich, kawaler, prezes sądy
- Franciszek Radoszewski ~1791–1846
biskup, dziedzic dóbr, kasztelan, obywatel, świecki
- Jan Duczyński ~1781–1847
dziedzic dóbr, kawaler orderu, kupiec, obywatel, sędzia handlowy
- Kajetan Wilczewski ~1767–1847
dziedzic dóbr, opiekun, pisarz, sędzia okręgu biebrzańskiego, właściciel dóbr
- Antoni Wierzbicki ?–1847
członek, dziedzic dóbr, ksiądz, obywatel, ozdobiony krzyżem złotym, ziemianin
- Jakub Edward Piotrowski ?–1847
dziedzic dóbr
- Józef Pietrusiński ~1767–1847
cesarz, dziedzic dóbr, kapitan, lekarz miasta, magister medycyny, oficer wojsk polskich, podpułkownik, porucznik, pułkownik, szef, wyższy
- Emilia Schmidt (Rossmann) ~1796–1847
dziedzic dóbr, opiekunka, pułkownik, sędzia
- Tomasz Gościcki ~1774–1847
dziedzic dóbr w płockiem, sędzia
- Karol Budziszewski ?–1847
dziedzic dóbr
- Józef Zaborowski ?–1847
dziedzic dóbr
|