Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 4
- Mieczysław Strzelecki ?–1919
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej, student Hochschule für Bodenkultur w Wiedniu
- Marian Nekrasz ?–1919
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej w Kijowie, członek Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego Sokół w Kijowie
- Wacław Vorbrodt ~1893–1920
✓ adiutant 207 Pułku Piechoty im. Stefana Batorego, członek Organizacji Młodzieży Narodowej w Wiedniu i Warszawie, kierownik okręgu Grodzieńsko-Brzeskiego Straży Kresowej, podporucznik wojsk polskich, student Hochschule für Bodenkultur w Wiedniu, wychowaniec Szkoły Chrzanowskiego, wychowaniec Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
- Maria Salinger (Juraszyńska) ?–1934
✓ członek Polskiej Organizacji Wojskowej, członek Związku Pracy Obywatelskiej Kobiet, członek Związku Seniorów Organizacji Młodzieży Narodowej, członek Związku Strzeleckiego ZET, odznaczona krzyżem niepodległości, profesor Gimnazjum Państwowego Żeńskiego w Białymstoku
Wyniki dla zapytania: „członek Organizacji Młodzieży”(są też wyniki dla: „członek Organizacji”, „członek”)
- Wincenty Markiewicz ?–?1919
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Henryk Butkowski ?–?1919
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Adam Mirtyński ?–1915
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Alfons Borkiewicz ?–1915
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Stanisław Korytko ?–1915
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Józef Kurek ?–1916
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Zapałowicz ?–1916
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej, żołnierz I brygady
- Wincenty Kruszka ?–1916
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej, słuchacz medycyny
- (pierwszy brat) Skibniewski ?–1918
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Stanisław Czech ?–1918
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- (drugi brat) Skibniewski ?–1918
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Aleksander Berka ?–1918
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Szatny ?–1918
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- K. Szprynger ?–1918
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Marian Dolays ?–1918
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Zygmunt Popowicz ?–1918
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Tyszkowski ?–1919
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Stanisłwa Zembrzuski ?–1919
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Bielecki ?–1919
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Marian Kucharski ?–1919
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Józef Górzyński ?–1919
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Mieczysław Strzelecki ?–1919
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej, student Hochschule für Bodenkultur w Wiedniu
- Stefan Lipczyński ~1899–1919
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej, słuchacz III Kursu Studium rolniczego Uniwersytetu Jagiellońskiego, starszy ułan 1 Szwadronu 7 Pułku Ułanów
- Józef Kiernicki ?–1919
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej
- Marian Nekrasz ?–1919
✓ członek Organizacji Młodzieży Narodowej w Kijowie, członek Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego Sokół w Kijowie
- Wacław Vorbrodt ~1893–1920
✓ adiutant 207 Pułku Piechoty im. Stefana Batorego, członek Organizacji Młodzieży Narodowej w Wiedniu i Warszawie, kierownik okręgu Grodzieńsko-Brzeskiego Straży Kresowej, podporucznik wojsk polskich, student Hochschule für Bodenkultur w Wiedniu, wychowaniec Szkoły Chrzanowskiego, wychowaniec Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
- Maria Salinger (Juraszyńska) ?–1934
✓ członek Polskiej Organizacji Wojskowej, członek Związku Pracy Obywatelskiej Kobiet, członek Związku Seniorów Organizacji Młodzieży Narodowej, członek Związku Strzeleckiego ZET, odznaczona krzyżem niepodległości, profesor Gimnazjum Państwowego Żeńskiego w Białymstoku
|