Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 565
- Filip Flamm ~1828–1895
adwokat przysięgły, mecenas senatu, pastor
- Daniel Flaum ~1863–1922
adwokat przysięgły
- Józef Forelle ~1844–1913
adwokat przysięgły
- Jan Francuzowicz ~1857–1908
adwokat przysięgły, obywatel ziemski w kowieńskiem
- Władysław Frankowski ~1848–1899
adwokat przysięgły
- Aleksander Frąckiewicz ?–1921
adwokat przysięgły, członek, delegat, referent wydziału, urzędnik ministerium wewnętrznych, urzędnik wewnętrznych
- Alfred Cezary Frąckiewicz ~1867–1895
adwokat przysięgły
- Karol Włodzimierz Furst ~1867–1913
adwokat przysięgły
- Leon Gadomski ?–1919
adwokat przysięgły, obywatel
- Władysław Gagatnicki ~1852–1928
adwokat przysięgły
- Emilia Galle (Mellerowicz) ~1849–1929
doktor, magister administracji
- Tadeusz Gałecki ?–1928
adwokat przysięgły, dyrektor, obywatel ziemski
- Julia Garbolewska (Borowska) ~1850–1931
- Franciszek Garbowski ?–1895
adwokat przysięgły
- Helena Gargulska (Szczekowska) ~1863–1915
adwokat przysięgły
- Stanisław Gepner ~1845–1883
adwokat przysięgły, magister praw administracji
- Maria Giegużyńska ~1880–1899
adwokat przysięgły
- Wanda Giegużyńska ~1888–1893
adwokat przysięgły
- Witold Giegużyński ~1885–1893
adwokat przysięgły
- Zofia Giegużyńska ~1885–1893
adwokat przysięgły
- Eugenia Glikson (Rotwand) ~1853–1909
- Antoni Glinojecki ?–1903
adwokat przysięgły
- Maksymilian Glücksberg ?–1894
✓ adwokat przysięgły
- Klemens Głębocki ~1834–1884
adwokat przysięgły
- Zygmunt Głębocki ~1851–1903
adwokat przysięgły
- Stefan Godlewski ?–1929
adwokat przysięgły, właściciel dóbr w kieleckiem
- Maksymilian Goldbaum ~1864–1910
adwokat przysięgły
- Józef Goldszmit ~1846–1896
adwokat przysięgły
- Bernard Grabowiecki ?–1907
adwokat przysięgły, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Emilia Grabowska (Rogowska) ~1856–1903
- Wilhelm Grabowski ~1828–1912
adwokat przysięgły, rejent
- Wojciech Grabowski ~1850–1927
adwokat przysięgły, członek komitetu nadzorczego, emeryt kolei wiedeńskiej, prawnik, prezes zarządu zakładów, pustelnik
- Zygmunt Grabowski ~1884–1914
adwokat przysięgły, kandydat
- Franciszek Grajnert ?–1899
adwokat przysięgły, obywatel ziemski
- Edward Grodziński ~1841–1903
adwokat przysięgły, biegły, magister praw administracji, obywatel ziemskiej, właściciel majątku
- Marceli Grodziński ~1831–1906
adwokat przysięgły, hrabia, obywatel ziemskiej
- Wincenty Groer ~1846–1918
adwokat przysięgły, magister praw administracji, uczestnik
- Emanuel Gross ~1848–1915
adwokat przysięgły, mecenas, poseł
- Nikodem Grosser ~1858–1918
adwokat przysięgły
- Zygmunt Grossztern ~1857–1886
adwokat przysięgły, pomocnik
- Tadeusz Karol Grudziński ~1859–1917
adwokat przysięgły
- Izydor Grundhand ~1864–1935
adwokat przysięgły, sędzia okręgowy
- Zygmunt Grunert ?–1918
adwokat przysięgły
- Walentyna Gundelach (Świergocka) ~1853–1919
adwokat przysięgły
- Izabela Gurbska (Ligowska) ~1859–1938
prefekt, sędzia sądu okręgowego w płocku
- Wacław Halik ?–1938
adwokat przysięgły, właściciel dóbr w lubelskiem
- Bolesław Hartung ~1870–1926
adwokat przysięgły, członek komitetu, prezes polskiego komitetu
- Augustyna Hayberger (Engelhardt) ~1877–1908
- Józef Henisz ~1854–1884
adwokat przysięgły
- Wojciech Hermanowski ~1869–1912
adwokat przysięgły
|