Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 129
- Klementyna Maria Teresa Czartoryska (Sanguszko) ?–1852
dziekan, generał, hrabia, kapelan, kapłan, książę, proboszcz
- Michał Moszczeński ?–1862
- Franciszek Ksawery Pohlmann ~1829–1863
doktor
- Konstancja Łazowska ?–1863
✓ nauczycielka w Tarnowie i Lwowie
- Józefa Schroeder (Synoradzka) ?–1863
- Henryk Kurdwanowski ~1795–1875
✓ właściciel majątku Ustrobna w jasielskiem
- Kazimierz Samojłowicz ?–1889
drogi żelaznej nadwiślańskiej, inżynier, urzędnik drogi nadwiślańskiej
- Marceli Mostowski ~1822–1892
żołnierz
- Franciszek Ksawery Wiśniowski ~1831–1893
komisarz
- Anastazy Rusinowski ~1829–1893
członek izby, członek towarzystwa, drukarz, obywatel
- Józef Biegański ~1815–1893
✓ urzędnik konsystorza biskupiego w Tarnowie
- Antonina Mytkosz (Hor) ?–1893
- Bonawentura Rydel ~1822–1894
doktor, profesor, właściciel ziemski
- Teofil Bereżnicki ?–1895
członek wydziału krajowego, oficjał pocztowy, poseł sejmu krajowego, wyższy sądu krajowego
- Karol Rudoif ?–1896
✓ radca sądu obwodowego w Tarnowie
- Antoni Rosner 1831–1896
docent uniwersytetu, doktor chirurgii, doktor medycyny, dziekan wydziału lekarskiego, magister, profesor doktor, profesor nadzwyczajny, profesor zwyczajny uniwersytetu
- Helena Wilczyńska (Szoszko) ~1858–1897
- Zofia Kłopotowska (Sandoz) ?–1897
inspektor, właściciel dóbr
- Władysław Walerian Stojowski 1834–1897
✓ oficjał kolei państwowej
- Henryk Perzyński ~1842–1898
dziennikarz, opiekun, redaktor dziennika, redaktor warszawski
- Anna Kwolczyńska (Foryst) ?–1899
wicemarszałek
- Ignacy Łobos ~1827–1900
arcybiskup, arcypasterz, biskup krakowski, minister, pasterz diecezji, sufragan, wiceprezydent
- Aniela Gregor 1840–1904
- Stanisław Tokarz 1840–1906
adwokat, doktor, prezes, przedstawiciel, słuchacz, tokarz
- Bernard Preibisz ~1827–1907
biskup, doktor, ksiądz, pasterz diecezji, proboszcz, spowiednik
- Aleksandra Horoch (Puchalska) ~1843–1908
- Karol Szechter ~1854–1908
✓ kupiec
- Jan Jaworski ?–1908
kanonik kapituły
- Romuald Ciemniewski ~1829–1908
obywatel ziemski dyrekcji
- Artur Szancer ?–1908
asesor miasta, członek krakowskiej izby, współwłaściciel
- Tomasz Kaczorowski ~1835–1909
prowizor, student warszawskiej
- Klotylda Tertil 1839–1909
- Maria Jordan (Dobrzyńska) ~1827–1910
- Władysław Jeżewski ~1833–1910
oficer, uczestnik powstania
- Stanisław Dzierżykraj Surzyński ~1885–1911
kandydat medycyny, pracownik
- Ludwika Grużewska (Ciemniewska) ~1832–1911
obywatel ziemski
- Franciszek Dura ~1843–1911
doktor
- Herman Ringelheim ~1839–1911
kupiec, prezes stowarzyszenia kupców
- Adam Szulisławski ?–1911
profesor, redaktor czasopism
- Bogusław Królikowski ~1839–1912
✓ ksiądz, przełożony zgromadzenia Księży Filipinów
- Adolf Vayhinger ?–1912
członek wydziału, notariusz, poseł, prezes izby, uczestnik powstania
- Bojomir Michał Niedzielski ~1895–1915
- Jakub Niedojadło 1898–1916
✓ legionista, sanitariusz I Brygady Legionów, uczeń Seminarium Nauczycielskiego w Tarnowie
- Stanisław Tomasiewicz 1893–1916
komendant, podporucznik, szeregowiec
- Maria Moszczeńska (Żaba) 1840–1916
hrabia, właścicielka dóbr
- Jakub Górka ~1865–1917
doktor, duchowny, moderator, prezes stowarzyszenia, profesor świętej teologii
- Marian Siekierzyński ?–1917
doktor, sędzia powiatowy
- Andrzej Madejski ~1858–1917
wyższy
- Anna Zieleniewska (Brach) ~1881–1917
- Maksymilian Okoń ~1844–1918
burmistrz miasta
|