Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 1
Wyniki dla zapytania: „Piotrków”(są też wyniki dla: „Kujawski”)
- Antoni Borowski ?–?1911
- Honorata Psarska (Siewielińska) ?–?1883
- Bonifacy Kobyliński ?–1848
opiekun, profesor
- Antonina Roszkiewicz ~1828–1850
- Julian Steinicke ~1790–1851
lekarz wolno praktykujący
- Julian Steinike ~1790–1851
lekarz
- Antoni Byszewski ?–1854
dziedzic dóbr
- Ignacy Zagórski 1788–1854
✓ autor dzieła Monety Dawnej Polski, członek Cesarskiego Towarzystwa Archeologicznego i Numizmatycznego w Petersburgu, członek Warszawskiego Towarzystwa Dobroczynności, kawaler Orderu św. Anny kl. III, kawaler orderu św. Stanisława kl. III, naczelnik sekcji w Komisji Rządowej Przychodów i Skarbu, publicysta
- Jakub Bloxidge ?–1855
mechanik
- Ludwik Szymański ?–1856
obywatel miasta warszawy, właściciel zakładu
- Dominik Przybylski 1798–1857
duchowny seminarium, kanonik honorowy katedry, kapłan, ksiądz, magister teologii, proboszcz parafii lubelskiej, profesor akademii duchownej, profesor szkoły, rektor akademii
- Piotr Markow ?–1857
generał-major wojsk cesarsko-rosyjskich
- Tekla Michalecka (Wyżnikiewicz) ?–1859
- Hieronim Kaliński ?–1860
członek senatu, członek warszawskiego, kawaler orderów
- Jacek Kiełbiowski ?–1860
emeryt, nauczyciel gimnazjum, prefekt, rektor pijarów
- Adam Kokoszka 1784–1862
emeryt, naczelnik urzędu pocztowego, urzędnik, zwierzchnik
- Idzi Hępa ~1801–1862
✓ profesor gimnazjum w Piotrkowie
- Ludwik Juliusz Ferdynand Ernst ?–1862
nauczyciel
- Franciszek Żołądkowski 1791–1863
emeryt, podsędek
- Walenty Tchorzewski ~1791–1864
adiutant pułku, podprokurator sądu poprawczego, podsędek sądu
- Wincenty Wolski ?–1865
dowódca pułku strzelców, pułkownik
- (Thieme) ?–1866
- Feliks Domański ~1789–1866
właściciel
- Ludwik Pawlikowski ?–1866
kanonik honorowy, kapłan, proboszcz parafii
- Aleksandra Krupowicz (Ostaniewicz) ?–1867
- Juliusz Zwierkowski ?–1867
✓ podleśny lasów rządowych leśnictwa Piotrków
- Józef Świderski ?–1868
nauczyciel gimnazjum piotrków
- Jan Gajewski ?–1868
pomocnik
- Aleksy Zamarajew ?–1868
naczelnik powiatu, namiestnik, nauczyciel gimnazjalny, urzędnik kancelarii namiestnika
- Jan Rozmarynowski ~1815–1868
aptekarz, właściciel
- Julia Sulikowska (Korzeniewicz) ~1800–1869
- Maria Latuszewska (Śliwińska) ?–1870
- Wanda Frydrychs ~1853–1870
archiwista, dziedzic
- Józef Wierzbicki ~1810–1870
archiwista, dziedzic
- Teresa Siergielewicz ~1797–1870
archiwista, dziedzic
- Jan Świątkowski ~1859–1870
kontroler kasy
- Władysław Słoński ?–1871
kapitan wojsk, oficer wojsk polskich
- Wilhelm Olszański ~1811–1871
dyrektor gimnazjum piotrkowskiego
- Hipolit Piasecki ?–1871
maszynista
- Antoni Szymański ~1799–1871
✓ obrońca przy Sądzie Pokoju w Piotrkowie
- Eleonora Różycka ~1842–1872
ksiądz, proboszcz
- Kazimierz Sztejnike ~1869–1874
sztabs-lekarz wojsk polskich
- Marcin Sporny ?–1874
oficer
- Kazimiera Dumay (Makowska) ~1840–1874
- Kazimiera Przyłuska (York) ?–1875
- Karol Beithel ?–1875
dyrektor gimnazjum
- Stanisław Szypowski ?–1875
asesor
- Stanisław Szancer ~1817–1876
- Walerian Oborski ?–1876
✓ patron Trybunału Cywilnego w Kaliszu
- Ludwika Gumbrycht ?–1876
- Aurora Bronikowska (Wolska) ~1797–1877
powieściopisarz
- Piotr Sawicz ?–1878
służący
- Helena Krystek (Zajdler) ~1858–1878
- Róża Wyrzykowska (Bednarczyk) ?–1878
bednarczyk
- Scholastyka Ludwika Przechadzka (Jabłońska) ~1820–1878
nauczyciel gimnazjum piotrków
- Joanna Byczkowska (Gaszyńska) ~1809–1879
- Karol Berdo ~1791–1879
cesarz, dowódca, ozdobiony medalem, sztabskapitan, weteran
- Stefan Pawełek ~1805–1881
inspektor, ksiądz, nauczyciel gimnazjum piotrków, uczeń
- Wirginia Weinert (Laszewicz) ?–1881
emerytka
- Jan Sobeski ?–1881
proboszcz
- Stanisław Ząbczyński ~1858–1881
członek czynny, urzędnik gubernialny
- Stanisława Rubieszewska (Prószkowski) ~1853–1882
- Antoni Dąbrowski ~1843–1882
drogi żelaznej warszawsko-wiedeńskiej
- Wanda Makaj ?–1883
- Henryk Muklanowicz ~1827–1883
doktor medycyny
- Kazimiera Zgorzelska (Dobrzańska) ~1857–1884
ekspedytor
- Kazimierz Ebert ?–1885
notariusz
- Augusta Krasicka (Grotthus) ?–1885
hrabia
- Leonard Chodźko ?–1885
urzędnik izby skarbowej
- Leopold Makomaski ?–1885
kapłan, obywatel ziemski, opiekun
- Stefan Janowski ?–1886
maszynista kolei
- Klementyna Bentkowska (Stronczyńska) ~1816–1886
- Irena Chodźko 1878–1886
- Władysław Siemaszko ?–1887
urzędnik
- Karol Burghard ?–1887
właściciel ziemski
- Aleksander Monikowski ~1861–1887
felczer
- Leon Rzeczniowski ?–1887
emeryt, nauczyciel gimnazjum
- Maria Walewska (Strzelecka) ?–1887
obywatelka ziemska, właściciel dóbr ziemskich
- Łukasz Ławiński ~1833–1888
farmaceuta, współpracownik
- Józefa Zielińska (Grabowska) ?–1888
doktor
- Józef Goleński ~1817–1888
nauczyciel
- Anna Michalska (Kamińska) ?–1889
- Antoni Malangiewicz ~1887–1889
- Jacek Buczeń ~1804–1889
obywatel ziemski, sędzia
- Ksawery Mianowski ~1825–1890
doktor
- Abraham Braun ?–1890
- Aleksander Dobrzański ~1820–1890
emeryt
- Józef Rojek ~1802–1890
rejent piotrków
- Ferdynand Jeromin ~1836–1891
kupiec, pastor
- Kazimierz Zaleski ~1812–1891
emeryt, obywatel ziemski
- Jan Malangiewicz ~1881–1891
- Anna Magdalińska (Gumbrycht) ~1815–1892
- Władysław Lipiński ~1847–1892
obywatel krakowa
- Józef Gampf ?–1892
- Damian Chrzanowski ?–1892
właściciel dóbr
- Józefa Komornicka (Gogolewska) ~1859–1893
- Aniela Markowska (Rojek) ~1817–1893
- Katarzyna Zajkowska (Zabłocka, Młodzianowska) ?–1893
kat
- Ludwik Popiel ~1832–1894
doktor, proboszcz, urzędnik doktor, urzędnik drogi, wikarjusz
- Rudolf von Grafe ~1832–1894
emeryt, inspektor gimnazjum, nauczyciel gimnazjum warszawy
- Benigna Hagenmejster (Górska) ~1824–1894
emerytka
- Emilia Wilke ~1817–1894
obywatelka warszawy
- Symforian Szpadkowski ~1824–1894
budowniczy, obywatel miasta Piotrkowa
- Józefa Radwan (Cholewicka) ?–1894
członek, doktor
- Amelia Gierowska (Knichowiecka) ?–1895
- Mieczysław Szpadkowski ~1863–1895
adwokat przysięgły, pomocnik
- Roman Szymański ?–1895
drogi żelaznej warszawsko-wiedeńskiej, urzędnik drogi warszawsko-wiedeńskiej
- Katarzyna Gromadzka (Jüttner) ~1817–1895
- Alodia Grodzka (Śmiarowska) ~1859–1895
- Emilian Majer ?–1896
ksiądz, prefekt gimnazjum, uczeń klasy gimnazjum, uczeń klasy I
- Piotr Józef Majewski ~1853–1896
pomocnik, urzędnik kolei
- Felicja Krzywicka ?–1896
✓ przełożona pensji
- Stanisław Kruszewski ~1822–1896
- Halina Fiszer (Michalska) ~1875–1896
- Henryk Chotecki ?–1896
urzędnik kolei
- Kazimierz Stronczyński ~1809–1896
członek czynny akademii, członek heroldii, członek rządzącego senatu, dyrektor kancelarii, emeryt, magister filozofii, nauczyciel szkoły publicznych, publiczny, referendarz stanu, sodalis marianus
- Rozalia (Methal) ?–1896
- Leonida Machajska (Kielman) ?–1896
- Kazimierz Bobowski ~1845–1897
asesor, kawaler orderu
- Franciszek Siemieński ?–1897
właściciel dóbr
- Klementyna Gołembowska (Psarska) ~1822–1897
obywatelka ziemska, sędzia
- Jan Kanty Jeziorański ~1865–1897
inżenier kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Estera Judt (Gelbard) ?–1898
- Franciszek Badowicz ~1828–1898
obywatel ziemski
- Wincenty Wójcicki ~1850–1898
maszynista kolei, proboszcz parafii
- Władysław Brokowski ~1866–1898
urzędnik dyrekcji głównej towarzystwa, urzędnik kredytowego ziemskiego
- Jan Apolinary Miłkowski ~1829–1898
obywatel ziemski
- Stanisław Rubieszewski ~1821–1898
emeryt
- Antoni Chajęcki ~1832–1899
emeryt, rewizor leśny, wychowaniec instytutu marymonckiego
- Maria Lucyna Srzednicka (Szturm) ~1874–1899
- Feliks Jędrzejewicz ~1847–1899
księgarz, prezes piotrkowskiego towarzystwa, właściciel księgarni
- Franciszka Chmielewska (Jurczykowska, Prauss) ~1821–1899
obywatelka piotrków, współpracowniczka
- Kamila Jabłkowska (Komornicka) ~1826–1899
obywatel
- Henryk Ratajski ?–1899
emeryt kolei warszawsko-wiedeńskiej, obywatel
- Ryszard Toczyski ~1849–1899
urzędnik izby skarbowej
- Matylda Wilgosińska (Hołubska) ~1824–1899
- Władysław Skalski ?–1900
właściciel dóbr
- Seweryn Szwarcenberg ~1858–1900
adwokat przysięgły
- Zygmunt Załęski ~1856–1900
- Andrzej Puścikowski ~1822–1900
obywatel miasta warszawy
- Ludomiła Markusfeld (Hirsch) ~1840–1900
- Stanisław Kużelewski ~1843–1901
magister praw administracji, rejent sadu okręgowego, rejent sądu okręgowego
- Teofil Rontaler ?–1901
doktor medycyny, lekarz
- Helena Maria Czech ?–1901
- Ewa Maria Komornicka ?–1901
- Nepomucena Dąbrowska (Kobierzycka) ~1826–1901
- Henryk Orzechowski ~1828–1901
magister farmacji
- Józefa Mirecka (Wojewódzka) ~1813–1902
- Walenty Nowakowski ~1813–1902
emeryt, naczelnik okręgu, naczelnik wydziału
- Wanda Gralow (Kühn) ~1872–1902
urzędnik kolei
- Maria Głazowska ~1887–1902
- Bronisława Ruszczykowska (Bellon) ~1842–1902
profesor
- Bronisław Zieliński ~1839–1902
ksiądz kanonik, właściciel majątku wola
- Maria Grzybowska (Sommer) ~1838–1903
- Anatolia Bielska (Ruszkowska) ?–1903
ksiądz, oficjał, rejent
- Władysław Zaleski ~1836–1903
kupiec, obywatel, właściciel dóbr
- Henryka (Rubieszewska) ~1831–1904
- Anna Szczepańska (Pulwarska) ~1840–1904
obywatelka piotrków
- Romuald Rasiński ~1868–1904
pomocnik naczelnika
- Władysław Sztukowski ?–1904
✓ obywatel
- Adolf Dylewski ~1832–1904
kanonik
- Jan Morozewicz ?–1905
drogi żelaznej warszawsko-wiedeńskiej, inżenier, naczelnik drogi warszawsko-wiedeńskiej
- Matylda Hirschberg (Sachs) ?–1905
- Ludgarda Kułakowska (Piaszczyńska) ~1849–1905
- Andrzej Sobociński ~1847–1905
✓ emeryt
- Kazimiera Chróścińska (Ossowska) ~1837–1905
właścicielka dóbr
- Ludwik Kobierzycki ~1821–1905
✓ emeryt
- Jetta Frajda Landau (Merenstein) ~1840–1905
- August Łazucki ~1850–1905
obywatel ziemski, pisarz hipotecznego sądu, sekretarz wydziału
- Wincenty Konatowicz ?–1905
obywatel kalisza
- Sabina Grzybowska ~1845–1905
panna
- Jadwiga Stronczyńska ?–1905
- Korneli Wilczyński ?–1905
obywatel
- Kazimierz Jakubowski ?–1906
dyrektor, uczeń klasy
- Henryk Kossowski ~1841–1906
✓ poborca Kasy Gubernialnej Piotrkowskiej
- Aleksandra Mąkowska (Cieszewska) ?–1906
- Antoni Piotr Kunicki ~1858–1906
intendent szpitala
- Henryk Dąbrowski ~1889–1906
student akademii handlowej
- Helena Zapałkiewicz (Domańska, Wadzyńska) ~1870–1906
- Stefan Młodowski ?–1906
adwokat przysięgły
- Jan Strahler ~1840–1906
adwokat przysięgły, kandydat uniwersytetu petersburskiego
- Helena Kępińska (Sieczkowska) ~1877–1906
- Honorata Giszewska (Szyndler) ?–1906
- Zdzisław Hejdukowski ?–1906
doktor medycyny
- Józefa Dąbkowska (Chlewicka) ?–1906
- Maria Pławska (Chyrosz) ~1850–1906
- Florian Dąbrowski ~1822–1906
✓ rejent, sędzia sądu apelacyjnego
- Gustaw Lewy ~1852–1907
adwokat przysięgły w piotrkowie, prezes
- Josef Szpilfogel ~1840–1907
obywatel ziemskiej, właściciel fabryki
- Alma Augusta Vehmig (Krins) ~1858–1907
- Kazimierz Wróblewski ~1864–1907
✓ obywatel miasta Piotrkowa
- Antoni Chełmiński ~1858–1907
maszynista kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Alfons Rychter ~1827–1907
obywatel ziemski
- Józef Jeziorański ~1833–1907
autor, działacz, generał, inżynier wojskowy, naczelnik, obserwator, obywatel ziemski kredytowego ziemskiego, oficer legionów polskich, oficer wojsk polskich, pisarz, pracownik, prezes sekcji, prezydent, przedstawiciel, referent, sędzia gminny, wiceprezes sekcji, właściciel majętności, współpracownik
- Tadeusz Dobrzelewski ~1832–1907
doktor medycyny, inspektor lekarski
- Jerzy Szumacher ~1897–1908
ksiądz prefekt, prefekt, uczeń szkoły
- Aleksander Smaczniński ~1844–1908
redaktor, rolnik
- Artur Brzozowski ~1845–1908
emeryt
- Wiesława Fabiani ?–1908
- Leopold Turobojski ?–1909
- Florian Łagowski ?–1909
dyrektor, kandydat nauk filologicznych, nauczyciel, pedagog, profesor gimnazjum, redaktor
- Maksymilian Leśniewski ?–1909
emeryt kolei warszawsko-wiedeńskiej, obywatel piotrkowa
- Jan Chrościelewski ~1844–1909
budowniczy, inżenier
- Michał Siemiński ~1841–1909
urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Teodor Chąciński ~1865–1909
kierownik, szef, towarzysz, współwłaściciel firmy
- Józef Zdzisław Gogolewski ~1892–1909
rejent
- Lucjan Kancler ~1854–1910
urzędnik
- Ludwik Skierski ~1852–1910
urzędnik kolei
- Martyna Jaworska (Bieganowska) ?–1910
- Jan Alfred Kon ~1894–1910
uczeń klasy
- Antoni Jarnuszkiewicz ?–1910
budowniczy w piotrkowie
- Piotr Gogolewski ~1836–1910
współpracowniczka
- Tomasz Dobraczyński ~1831–1910
emeryt
- Roch Ludwik Gogolewski ?–1910
obywatel piotrkowa
- Sylwin Kobos ~1843–1910
kawaler orderów, urzędnik izby skarbowej
- Franciszka Zienkiewicz (Bordzińska) ?–1910
- Józefa Radlicka (Węgleńska) ?–1910
- Antoni Rozmysłowski ~1829–1911
- Eufemia Dębska (Izdebska, Nassalska) ~1823–1911
- Zofia Chróścielewska ?–1911
- Florentyna Jastrzębska (Majewska) ?–1911
proboszcz
- Teofil Netzel ~1838–1911
obywatel ziemski
- Konrad Ziembiński ~1851–1911
- Antoni Łęgiewicz ~1835–1911
obywatel
- Bronisław Szysler ~1872–1911
- Jan Chróścielewski ~1875–1912
adwokat przysięgły
- Stanisława Zapałkiewicz (Span) ~1864–1912
- Bohdan Gembarzewski ~1862–1912
dyrektor kredytowy, właściciel dóbr
- Stanisława Paszkowska (Remiszewska) ~1882–1912
- Antoni Ruszkowski ~1852–1912
emeryt kolei warszawsko-wiedeńskiej, ksiądz kapelan, współpracownik firmy łódź
- Wanda Ossowska (Walewska) ~1843–1912
- Józef Rosso ?–1912
- Franciszka Kalkstein (Jaroszewska) ~1847–1912
- Wanda Hirszeid (Piontek) ?–1912
- Władysław Malinowski ~1866–1912
rejent piotrków
- Franciszek Bellon ~1868–1912
✓ doktor
- Maria Bogusławska (Ławicka) ~1836–1912
doktor, pułkownik wojsk polskich
- Daniel Konarzewski ~1831–1913
generał piechoty, jenerał, kawaler orderu
- Aleksander Lisiecki ~1845–1913
delegat, kawaler orderów, obywatel ziemski, sędzia gminny
- Teodozy Chrzanowski ~1841–1913
obywatel piotrkowskiej
- Amalia Salis (Bartenbach) ~1864–1913
✓ obywatelka miasta Piotrkowa
- Leon Piotrowski ~1855–1913
żołnierz
- Helena (Wiśniewska) ~1890–1913
- Stanisław Niepokojczycki ~1863–1913
✓ rejent
- Edmund Trzepiński ~1873–1913
urzędnik telegrafu
- Maria Gembarzewska (Kotelska) ~1828–1913
rejent piotrków
- Henryk Rudnicki ~1845–1913
prezes piotrkowskiego, prezes zarządu, właściciel apteki, współpracowniczka
- Jadwiga Piotrowska (Dmowska) ~1873–1913
- Jadwiga Zachert (Ruszkowska) ~1885–1913
- Wawrzyniec Wiśniewski ~1823–1913
właściciel
- Sławomira Rabek (Jemielewska) ~1887–1913
- Stanisław Henryk Wróblewski ~1893–1913
- Halina Gessner ?–1913
✓ uczennica V kl. Domańskiej
- Onufry Nestorowicz ~1838–1914
emeryt, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Józefa Nałęcka 1862–1914
- Eugenia Domańska (Rudzka) ~1831–1914
- Walentyna Psarska ?–1914
- Konstancja Kicka (Pełczyńska) ~1844–1914
obywatel miasta warszawy
- Leonard Cybulski ~1894–1914
✓ student Akademii Handlowej w Louvain
- Maria Grudzińska (Sielska, Witkowska) ?–1915
- Czesław Falkowski ~1893–1915
komendant, porucznik
- Helena Niemirycz (Nestorowicz) ?–1915
- Gustaw Lemański ~1838–1915
obywatel lubelskiej, uczestnik powstania
- Waleria Stan (Truchlińska) ?–1915
- Roman Vogel ~1888–1915
współpracownik
- Stefan Meus 1892–1916
podoficer, towarzysz
- Witold Chyrosz ~1845–1916
✓ radca stanu
- Maria Gross (Makowska) ~1836–1916
- Eugeniusz Leonard Petrykowski ~1851–1916
emeryt kolei warszawsko-wiedeńskiej, obywatel piotrkowa
- Ludomir Russocki ~1844–1917
prezydent piotrkowa
- Bogumił Ruszkowski ~1891–1917
student kursu
- Józef Żarski ~1849–1917
✓ obywatel miasta Piotrkowa
- Antoni Strzyżowski ~1830–1917
członek honorowy warszawskiego towarzystwa, doktor medycyny, kurator szpitala, obywatel piotrkowa, prezes towarzystwa dobroczynności, uczestnik powstania
- Edward Przemysław Bogusławski ~1850–1917
emeryt kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Stanisław Powierza 1886–1917
osobisty, podporucznik, profesor
- Zofia Zdanowska (Rondthaler) ~1845–1917
- Agnieszka Nepros (Mencel) ?–1917
- Eufemia Jańska (Bełdowska) ~1833–1917
obywatelka ziemska
- Antoni Cieślewski ?–1917
właściciel apteki w Piotrkowie
- Michał Poreda ?–1918
- Teodozja Poźlewicz (Chełmińska) ~1833–1919
- Konstanty Grabowski ?–1919
dyrektor oddziału
- Adolf Pański ~1865–1919
✓ obywatel miasta Piotrkowa, przemysłowiec
- Mieczysław Sokołowski ~1859–1919
- Piotr Śliwiński ?–1919
obywatel piotrkowskiej, właściciel majątku
- Feliks Trepka ~1845–1920
właściciel dóbr
- Feliks Nowicki ~1840–1920
obywatel miasta warszawy, uczestnik powstania
- Emil Mirosław Dobrzański ~1882–1920
ochotnik, szeregowiec
- Julia Beck (Chącińska) ?–1920
- Amelia (Rogaczewska) ?–1921
- Witold Grzankowski ?–1921
- Wacława Żarska (Sokołowska) ~1891–1921
dyrektor
- Maria Karczewska (Popowska) ~1846–1921
- Juliusz Konopacki ~1865–1921
wiceprezes
- Walenty Radoszewski ?–1922
✓ radca Piotrkowskiej Dyrekcji Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego
- Wacław Antoni Truchliński ~1856–1922
przemysłowiec, ziemianin
- Aleksander Zaborowski ~1840–1922
obywatel ziemski, weteran, wychowaniec szkoły głównej
- Michał Chmyzowski ~1875–1922
konsul
- Maria Konarska (Korbacz) ~1888–1922
- Maria (Jakimowicz) ?–1922
- Franciszek Piaskowski ~1850–1923
agronom
- Stefania Rudzka (Chelińska) ~1860–1923
- Aleksander Landsberg ~1858–1923
adwokat, obywatel miasta Piotrkowa, prezes zarządu
- Felicjan Makólski ~1900–1923
- Anna Bąkowska ~1913–1923
- Michał Cieszkowski ~1856–1923
prezes piotrkowskiego, wiceprezes sądu okręgowego, właściciel majątku
- Maksymilian Winnicki ?–1923
obywatel ziemski, weteran
- Zofia Tamilin (Kotyńska) ?–1923
✓ lekarz dentysta
- Stanisław Rosłan ~1872–1924
✓ doktor
- Lucjan Zieliński ~1870–1924
obywatel
- Karol Rudzki ~1855–1924
obywatel ziemski
- Helena Herman (Jeziorańska) ~1848–1924
- Edward Moniuszko ~1881–1924
doktor medycyny
- Emilia Karczewska (Dobrzańska) ~1852–1924
✓ przełożona pensji, współredaktorka Tygodnia Piotrkowskiego
- Maria Łatkiewicz (Nowakowska) ~1867–1925
- Julia Netzel (Fürstenwald) ~1863–1925
właścicielka majątku
- Stanisław Srzednicki ?–1925
adwokat, biskup łódzki, delegat, kawaler orderu polonia restituta, ksiądz prałat, mecenas, obywatel, prezes sądu najwyższego, prezes towarzystwa dobroczynności, prezes trybunału, prokurator, sędzia sądu najwyższego
- Eugeniusz Zygmunt Łempicki ~1862–1925
obywatel ziemski towarzystwa kredytowego, właściciel majątku wola
- Bronisław Cedrowski ~1855–1925
notariusz
- Aleksander Żakowski ~1851–1925
adwokat, kandydat, obywatel ziemski w piotrkowskiem, rejent piotrków
- Józef Duszyński 1920–1925
- Helena Krzemieniewska (Szulc) ?–1925
- Łucja Leżańska ?–1925
- Eugeniusz Lipiński ?–1925
kanonik honorowy, ksiądz, prefekt gimnazjum, wicedyrektor
- Ludwik Krzemieniewski ?–1926
emeryt radny, wiceprezydent
- Kazimierz Strzelecki ~1852–1926
obywatel piotrkowa, urzędnik
- Klementyna Dobrzańska (Fabiani) ~1856–1926
- Maria Zalcman (Jakimowicz) ?–1926
- Tekla Sokołowska (Ossolińska) ?–1926
- Kamila Poczobutt (Cwalina) ?–1926
- Józefa Brzezińska (Krafft) ?–1926
- Piotr Paweł Cape 1897–1926
biskup, osobisty, sekretarz, urzędnik, wojewoda wileński, współpracownik
- Cezary Moszyński ~1852–1927
właściciel majątku
- Helena Budzyńska (Niklewicz) ~1847–1927
sekretarz
- Maria Ciechomska (Giegużyńska) ?–1927
magister praw
- Tekla Czarniecka (Tabaczyńska) ~1866–1927
- Jerzy Grudziński ?–1927
student praw
- Maria Grudzińska ?–1927
inżynier
- Ludwik Płoszyński ~1851–1927
emeryt
- Gustaw Taube ~1862–1927
✓ członek Rady Banku Handlowego w Warszawie, prezes Drogi Żelaznej Podjazdowej Piotrków-Sulejów
- Wanda Kłobukowska (Winnicka) ~1848–1928
weteran
- Henryk Cieszkowski ~1850–1928
inżynier, obywatel ziemski
- Konstanty Godlewski ~1855–1928
urzędnik kredytowy, właściciel majątku
- Józef Majcherski ~1848–1928
emeryt, inżynier drogowy, wychowaniec szkoły głównej
- Olga (Baranowska) ?–1928
- Maria Norwid (Łempicka) ~1863–1928
- Antoni Sulimierski ~1900–1928
współwłaściciel majątku
- Jan Ryszard Palmira 1893–1929
autor
- Stanisław Ładnowski ~1856–1929
obywatel piotrkowa
- Aleksandra Monika Czarnowska (Strzelecka) ~1856–1929
- Aleksandra Monika (Szelecka) ~1856–1929
- Alfons Wandelt ~1879–1930
ksiądz
- Kazimiera Wojciechowska ~1846–1930
- Halina Jaroszewska ?–1930
✓ członkini Sodalicji Mariańskiej, przełożona Szkoły Powszechnej-Prywatnej
- Karol Sypniewski ~1869–1930
kierownik oddziału, urzędnik
- Aleksander Gorjaczkowski 1877–1930
leśniczy
- Karol Leśniewski ?–1930
mierniczy
- Władysław Popławski ?–1931
sekretarz, właściciel majątku
- Franciszek Pajewski ~1843–1931
kawaler orderu krzyża niepodległości, weteran
- Janina Rontaler (Konopacka) ~1876–1931
obywatelka miasta
- Adam Szokalski ~1862–1931
doktor, lekarz miasta
- Wacław Kraśkiewicz ~1875–1931
członek zarządu, inżynier mechaniki, mechanik, naczelnik mechanicznego, naczelnik oddziału, prezes budowy, prezes komitetu budowy
- Wacław Kraszewski ~1872–1931
asystent, doktor, dyrektor szpitala, komisarz, lekarz sanatorium, profesor
- Bronisław Strzelecki ~1889–1931
inżynier, kanonik, prezes
- Władysław Głowacki ?–1931
naczelnik, pracownik, prezes, referent
- Mikołaj Kon ~1864–1932
adwokat, sędzia okręgowy
- Stanisława Stroińska (Kryńska) ?–1932
- Eleonora Bodurkiewicz (Cedrowska) ~1861–1933
- Czesława Hornung (Bucholc) ?–1933
- Leontyna Bogdańska (Płonczyńska) ~1853–1933
prezes
- Hilary Bronikowski ~1886–1933
ochotnik ułanów, właściciel majątku
- Kazimierz Oraczewski ?–1934
burmistrz, inżynier
- Józef Fabiani ~1844–1934
dyrektor gimnazjum piotrkowskiego, pedagog, wychowaniec szkoły głównej
- Szymon Tenenbaum ~1886–1934
doktor medycyny, ordynator szpitala
- Józef Masłowski ~1870–1934
doktor medycyny, lekarz
- Felicjan Konstanty Kępiński ~1849–1934
✓ dyrektor Towarzystwa Kredytowego miasta Piotrkowa, pisarz hipoteczny, prezydent miasta Piotrkowa
- Jerzy Ruszkowski ~1888–1934
docent uniwersytetu warszawskiego
- Bronisława Mieczkowska (Wnorowska) ~1870–1934
członek, doktor medycyny, sodaliska
- Bolesław Nowicki ~1858–1934
adwokat przysięgły, obywatel ziemski, prezes, prezydent, sędzia okręgowy, sędzia sądu okręgowego
- Ludomir Lipiński ?–1935
członek zarządu, doktor medycyny lekarz, lekarz
- Leopold Ciesielski ~1860–1935
kanonik honorowy, ksiądz, proboszcz
- Wiara (Tamilin) ~1887–1935
obywatelka piotrków
- Stanisław Rychlewski ?–1935
dziekan
- Zygmunt Bucholc ~1883–1935
mierniczy przysięgły, obywatel piotrkowa
- Jan Kobos ~1873–1935
adwokat
- Michalina Kobielska (Święcka) ~1882–1936
obywatelka piotrków
- Antoni Uniszewski ~1886–1936
członek komitetu dyskontowego banku polskiego, członek zarządu, kupiec, obywatel piotrkowa, prezes ochotniczej straży, prezes stowarzyszenia kupców
- Adolf Rzewnicki ~1863–1936
- Bronisława Milkowska ?–1936
kierowniczka wydziału
- Jan Stanisław Majewski ~1864–1936
dyrektor, obywatel piotrkowa, przemysłowiec
- Stanisław Byczyński ?–1936
dyrektor
- Maria Matylda Danielewicz (Kostecka) ~1880–1937
- Maria (Malangiewicz) ~1859–1937
- Janina Kunczyńska ~1902–1937
- Albin Kryński ~1868–1937
członek, kat, prezes oddziału, wicedyrektor fabryki, właściciel apteczny
- Franciszek Jüttner ~1860–1937
dziekan, kanonik honorowy, kapłan, ksiądz, obywatel piotrkowa, odznaczony krzyżem polonia, prefekt, proboszcz, rektor kościóła
- Filipina Braun (Kon) ?–1937
- Emilia Majewska (Gembarzewska) ?–1937
- Wanda Jadwiga Czerwińska (Drużny) ~1902–1938
pracownik
- Szymon Sobczyk ~1856–1938
prezydent
- Anna Zaleska (Popiel) ?–1938
- Teofil Latosiński ?–1938
emeryt
- Bolesław Fleiszer ?–1938
przedstawiciel, współpracownik
- Robert Antoni Bolesław Malanowicz ~1863–1938
dyrektor kolei, inżynier
- Tadeusz Tomaszewski ~1868–1939
prezes sokoła
- Władysław Malinowski ~1903–1939
farmaceuta, ochotnik
- Romuald Chmieliński ~1862–1939
emeryt, odznaczony srebrnym
|