Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 15
- Anastazy Cywiński ~1823–1871
nauczyciel, przewodnik, współpracownik
- Michał Nawrocki ?–1885
doktor, hrabia
- Antoni Chiżyński ~1811–1886
weteran
- Albertyna Święcicka (Bronikowska) ~1824–1888
profesor doktor
- Jan Nepomucen Gniadkiewicz ?–1906
- Salomea Pągowska (Mielęcka) ~1837–1913
generał wojsk polskich, pułkownik
- Władysław Szulc ?–1918
pracownik
- Paulina Krzyżańska (Chudzyńska) ?–1923
urzędnik doktor
- August Turkułł ?–1924
✓ wice-plenipotent Ordynacji Zamoyskiej
- Józef Guzowski ?–1925
lekarz weterynarii
- Henryk Teodorowicz ~1847–1927
służący
- Leonia Piotrowska (Głębocka) ~1854–1927
- Wacław Dokalski 1858–1930
- Antoni Banaszak ?–1932
adwokat, członek sejmiku, członek senatu, członek wydziału izby adwokackiej, doktor, działacz samorządowy, marszałek sejmiku, notariusz, senator rzeczpospolitej polskiej, starosta krajowy, szef, towarzysz, wicemarszałek
- Maksymilian Czyż ?–1933
adwokat, podprokurator sądu okręgowego
Wyniki dla zapytania: „Ostrów”
- Anna (Skarzyńska) ?–?1862
obywatelka ziemska
- Maria Umińska (Kołakowska) ?–1864
- Franciszka Wyganowska ~1789–1864
- Ignacy Bogucki ?–1871
doktor, emeryt, urzędnik
- Anastazy Cywiński ~1823–1871
nauczyciel, przewodnik, współpracownik
- Marcjanna Gepert (Walterbach) ~1797–1877
- Dezyderia Parczewska ?–1878
- Ludwik Konarzewski ~1821–1883
- Piotr Rudlicki ?–1884
- Stanisław Domaniewski ~1867–1885
- Michał Nawrocki ?–1885
doktor, hrabia
- Anna Mittelstaedt ?–1886
- Antoni Chiżyński ~1811–1886
weteran
- Albertyna Święcicka (Bronikowska) ~1824–1888
profesor doktor
- Antoni Żerański ?–1891
dyrektor
- Wincenty Niewiadomski ~1827–1892
urzędnik warszawski
- Maria Omylińska (Domańska) ?–1893
- Edward Awejde ~1844–1893
asesor sądu, magister praw, sędzia śledczy
- Jan Pogorzelczyk ~1845–1893
- Tomasz Dunin ?–1893
- Jan Załęski ~1864–1895
doktor, lekarz
- Szymon Harusewicz ~1824–1897
pomocnik naczelnika
- Jadwiga Stella Ujazdowska ?–1899
- Aniela Lewańska (Mazurowska) ~1824–1899
- Leokadia Zielińska (Harusewicz) ~1830–1900
- Zygmunt Matczyński ?–1900
ekspert
- Maurycy Frendler ~1845–1900
kupiec
- Adam Harusewicz ?–1901
kandydat, rejent
- Włodzimierz Wnukowski ~1859–1903
inżynier górniczy
- Jerzy Bortnowski ~1894–1904
- Jan Nepomucen Gniadkiewicz ?–1906
- Maksymilian Wybrański ~1868–1907
- Stanisław Arnold ?–1908
sekretarz warszawy
- Alojzy Parys ~1832–1909
emeryt
- Bronisława Zabłocka (Krzyżankiewicz) ?–1909
- Józefina Pawłowska (Winżewska) ~1831–1909
- Antoni Skarzyński ~1824–1911
obywatel ziemski
- Władysław Domański ~1843–1912
- Salomea Pągowska (Mielęcka) ~1837–1913
generał wojsk polskich, pułkownik
- Franciszek Hechman ?–1914
✓ ksiądz, proboszcz w Ostrowie pod Strzelnem
- Julian Nowca ~1873–1914
obywatel, właściciel apteki
- Jan Nepomucen Kleber ~1847–1914
dziekan, kapelan
- Władysław Włodzimierz Bednarek ~1889–1915
felczer szpitala, pracownik, żołnierz posterunku
- Flora Kwiatkowska (Nehring) ~1844–1917
obywatelka ziemska
- Władysław Szulc ?–1918
pracownik
- Kazimierz Przybytkowski ~1894–1919
dowódca, kapelan dowództwa, major, wychowaniec szkoły podchorążych, wychowawca, żołnierz legii akademickiej
- Stanisław Gutry ?–1921
- Mieczysław Rudnicki ~1839–1923
✓ obywatel ziemi łomżyńskiej, właściciel majątku Zgorzałowo
- Paulina Krzyżańska (Chudzyńska) ?–1923
urzędnik doktor
- August Turkułł ?–1924
✓ wice-plenipotent Ordynacji Zamoyskiej
- Ludwik Witkowski ~1850–1924
pisarz hipoteczny
- Zuzanna Roëfler (Topolińska) ~1853–1924
- Edward Banaszek ~1897–1924
sekretarz
- Adam Koszutowski ?–1924
dziekan, kanonik kolegiaty pułtuskiej, proboszcz, szambelan
- Józef Guzowski ?–1925
lekarz weterynarii
- Władysław Mlicki ~1850–1925
członek wydziału powiatowego, obywatel
- Kazimiera Czarlińska (Strehl) ~1863–1926
- Feliksa Paszkiewicz (Kamińska) ~1880–1926
kierownik, rolnik
- Henryk Teodorowicz ~1847–1927
służący
- Leonia Piotrowska (Głębocka) ~1854–1927
- Piotr Paprocki ~1872–1927
komendant
- Joanna Olszańska (Mazurkiewicz) ~1849–1927
- Zofia Chomentowska (Brzostek) ~1884–1928
- Władysław Werner ~1863–1929
członek Straży Obywatelskiej, kierownik hurtowni, właściciel majątku
- Konstanty Gutsche ~1848–1929
doktor
- Jan Benon Malicki ~1866–1930
dyrektor, inspektor, ksiądz prefekt, prefekt, współpracowniczka
- Wacław Dokalski 1858–1930
- Maria Ambroziewicz (Rytel) 1858–1931
- Antoni Banaszak ?–1932
adwokat, członek sejmiku, członek senatu, członek wydziału izby adwokackiej, doktor, działacz samorządowy, marszałek sejmiku, notariusz, senator rzeczpospolitej polskiej, starosta krajowy, szef, towarzysz, wicemarszałek
- Józef Sankowski ~1867–1932
emeryt najwyższej izby
- Władysław Wąsik ~1893–1932
kawaler orderu militari, kawaler orderu virtuti krzyża, podpułkownik korpusu, szef oficerów
- Adam Izdebski ~1850–1933
ekspert
- Aleksy Kożuchowski ~1855–1933
obywatel ziemski
- Maksymilian Czyż ?–1933
adwokat, podprokurator sądu okręgowego
- Tadeusz Trzciński ~1846–1934
doktor, dyrektor związku, komandor orderu świętego grzegorza, sodalis marianus
- Tadeusz Szczerkowski ?–1934
przedstawiciel, współpracownik
- Jadwiga Zubowska (Jezierska) ~1852–1934
weteran
- Andrzej Wilk ~1848–1934
poseł parlamentu
- Zofia Keppen (Hegner) ~1870–1935
- Gebhard Bülow ~1874–1936
baron, kawaler krzyża, wachmistrz, ziemianin
- Wiktor Porębski ~1898–1936
kapitan pułku piechoty, odznaczony medalem niepodległości
- Jan Zakrzewski ~1866–1936
komisarz ziemskiego
- Zofia Wesołowska (Ostrowska) ~1873–1939
doktor, kapelan, ksiądz, obywatelka ziemska
- Ignacy Michalak ~1865–1939
✓ dyrektor Ordynacji Przygodzickiej, powstaniec z roku 1918, wójt gminy Ostrów
|