Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 77
- Emilia (Langer) ~1895–1930
nauczycielka, urzędnik kolejowy
- Maria (Filar) ~1865–1926
- Krystyna Azbiewicz ?–1897
- Teofila Bahr (Jaworska) ~1828–1918
- Władysław Barbacki ~1854–1938
adwokat, burmistrz, doktor, obywatel miasta nowego sącza
- Ludwik Bartoniczek ?–1934
kawaler krzyża niepodległości, urzędnik kolejowy
- Franciszek Batko ~1863–1930
lotnik
- Julian Bochyński 1839–1890
baron, minister, sekretarz, starosta, wiceprezydent, wyższy
- Emilia Bojarska (Rewakowicz) ~1877–1917
- Wiktoria Brandys (Wusatowska) ~1859–1932
- Zofia Brzeska (Sterkowicz) ~1861–1936
- Karol Flach 1868–1936
adwokat, członek naczelnej adwokackiej, członek wydziału, doktor emerytowany, prezes apelacyjny, proboszcz parafii, profesor, sędzia sądu najwyższego w warszawie, sędzia sądu w warszawie, wiceprezes
- Wanda Gadomska (Marossányi) ~1863–1931
✓ sodaliska
- Józef Gawor 1878–1920
✓ profesor gimnazjum, profesor Instytutu Związkowego w Cambridge Springs, Pennsylwania, USA
- Helena Goos (Małecka) ~1884–1930
- Zofia Gostkowska (Reklewska) ~1855–1930
właścicielka dóbr ziemskich
- Alojzy Góralik ~1843–1926
doktor, marszałek powiatu, obywatel miasta nowego sącza
- Ignacy Grabscheid ?–1916
oficjał pocztowy
- Markus Leib Halberstam ~1871–1930
✓ rabin sieniawski
- Celina Hubrich ?–1933
- Olga Hubrich ?–1932
nauczycielka szkoły
- Albina Jarosz (Małecka) ~1871–1934
obywatelka miasta
- Bazyli Jaworski ~1857–1926
emeryt, poseł, prezes sokoła
- Marian Jüttner 1849–1898
✓ absolwent gimnazjum w Samborze, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, aktuariusz dyrekcji policji, radca policji krakowskiej
- Franciszek Kliczak 1896–1917
uczeń
- Jan Kobak ~1844–1924
✓ profesor szkół średnich
- Franciszek Kopaczyński ?–1935
dyrektor spółki, właściciel dóbr
- Maurycy Körbel ~1860–1932
adwokat, asesor, członek zarządu, delegat izby adwokackiej, doktor, działacz społecznej, obywatel, prawnik, prezes
- Jan Kosman ~1869–1911
doktor, prefekt, wikariusz
- Hipolit Kuśnierski ~1841–1909
profesor
- Natalia Lazarowicz ?–1930
lekarz kasy
- Eugeniusz Ligaszewski ~1875–1926
✓ radca skarbu
- Aniela Lisowska (Dąbrowska) ~1859–1930
- Antoni Matakiewicz ~1873–1937
doktor, notariusz, poseł sejmu, prezes klubu, wiceprezes sądu okręgowego
- Izabela Matusińska (Bukowska) ~1844–1934
- Róża Morawicka ?–1920
dyrektor szpitala powszechnego, rewident
- Florentyna Morus (Ślab) ~1870–1925
doktor, obywatelka, sędzia
- Piotr Morus ~1842–1924
doktor, lekarz
- Ferdynand Muchowicz 1826–1891
proboszcz
- Jan Niezgoda 1840–1919
obywatel miasta
- Wojciech Nowak ~1866–1931
emeryt, sędzia okręgowy
- Józefa Ostrowska (Gołaszewska) ?–1909
- Aleksander Paczowski ~1851–1913
✓ notariusz w Nowym Sączu
- Emil Michał Pasionek ~1872–1935
adwokat, doktor
- Michał Patkaniowski 1863–1925
✓ starszy radca magistratu krakowskiego
- Bronisław Pieracki ?–1934
biskup, doktor, generał brygady szef, kawaler orderów militari, kawaler orderu krzyża niepodległości, kawaler orderu virtuti krzyża, kawaler orderu Virtuti Militari, minister sprawiedliwości, minister wewnętrznych, obywatel honorowy, odznaczony krzyżem brygady, oficer pułku legionów, pokojowa, poseł sejmu, prezes, prezydent, przedstawiciel, pułkownik dyplomowany, szef sztabu głównego, towarzysz, uczestnik, wicemarszałek sejmu, wiceminister wewnętrznych, wiceprezes klubu, wojewoda
- Jerzy Przychocki ~1880–1930
baron, inżynier
- Jan Raczyński ~1865–1918
doktor, profesor uniwersytetu lwowskiego
- Maria Radke (Geisler) ~1880–1934
- Eugeniusz Rebandel ~1905–1924
kapitan, uczeń klasy
- Ludwik Rozmysłowski ~1890–1934
kapitan, sędzia sądu
- Bolesława Rząca ?–1929
✓ współwłaścicielka i prokurentka firmy Rząca-Chmurski w Krakowie
- Kazimiera Rząska (Kmietowicz) ~1868–1937
agronom, architekt, burmistrz, docent, doktor
- Romana Schabowska ~1919–1937
✓ uczennica kl. VIII gimnazjum
- Klotylda Schroeder (Mossóczy) ?–1933
- Ignacy Sekułowicz ~1880–1929
dyrektor kursów handlowych, kierownik duchowy, krzewiciel, kurator, ochotnik wojsk polskich, oficer rezerwy wojsk polskich, pedagog, profesor, redaktor naczelny, właściciel kursów handlowych, zwierzchnik
- Jan Sekułowicz ~1867–1938
✓ radca skarbowy w Krynicy Zdroju
- Wincenty Sporn 1885–1920
porucznik wojsk polskich
- Stanisław Stobiecki ~1876–1938
emeryt
- Emilia Maria Bronisława Szwarce (Jeske) ?–1911
✓ siostra felicjanka
- Jan Szymanek ~1866–1933
zarządca podatkowy
- Klementyna Topolska (Nowak) ~1878–1935
- Kunegunda Traczewska (Pawlikowska) ~1877–1913
- Zofia Trembecka (Zubrzycka) ?–1884
- Leon Trzetrzewiński ?–1890
obywatel ziemski
- Jan Weigel ~1871–1937
inspektor, odznaczony srebrnym krzyżem
- Wiktoria Weiss (Alszer) ~1852–1932
obywatelka
- Jan Adolf Wierski ?–1932
adwokat, doktor
- Janina Winter (Figiel) ~1851–1937
- Roman Wodecki ?–1906
- Karol Wojtarowicz ?–1921
naczelnik
- Władysław Wójcikowski 1826–1893
inżynier kolei
- Antoni Wroński 1876–1924
kapelmistrz orkiestry, kompozytor
- Franciszek Wyrwalski 1856–1931
doktor, prezes sądu okręgowego
- Stanisław Załęski 1843–1908
dyrektor, kapłan, superior
- Edward Zieliński ?–1930
doktor, lekarz sanitarny, sodalis marianus
- Ludmiła Żełudkow (Kosiatow) ~1879–1929
doktor, lekarz okręgowy
|