Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 16
- Tadeusz Czesław Chojnicki ~1893–1916
student politechniki warszawskiej
- Ignacy Henryk Dąbrowski 1806–1878
burmistrz, dyrektor dóbr, dyrektor komisji skarbu, dyrektor skarbu, dyrektor wydziału komisji skarbu, emeryt, inżenier, kawaler orderów, magister, obywatel kraju, profesor liceum, redaktor, rektor, sędzia gminny, sędzia okręgu błońskiego, sędzia sądu
- Paulina Domosławska (Bylicka) ?–?1889
- Antoni Kosiński ~1837–1915
król, obywatel ziemski, właściciel
- Zygmunt Krzyżanowski ~1768–1855
✓ naddzierżawca ekonomii Ostrołęka
- Kazimierz Michelis ~1841–1921
✓ uczestnik powstania 1863 r., właściciel majątku Nowa Wieś ziemi kujawskiej
- Paweł Posachowski ~1843–1895
doktor, obywatel ziemski, wychowaniec szkoły
- Edward Przanowski ~1845–1929
budowniczy, inżynier, uczestnik powstania
- Florian Schuch ~1828–1860
obywatel ziemski
- Jadwiga Skrzynecka ~1826–1898
król
- Ludwik Skrzyński ~1780–1859
sędzia
- Henryk Święcicki ~1838–1932
obywatel ziemski, sędzia ziemskiego
- Aldegonda Klotylda Thelié ~1841–1913
- Zofia Wielowiejska (Suchecka) ~1867–1928
- Paweł Zdanowicz ?–1895
doktor medycyny
- Anna Żelaska (Zaborowska) ~1863–1938
Wyniki dla zapytania: „Wieś”
- Maria Klementyna Babiańska (Główczewska) ~1865–1898
- Gustaw Chłapowski 1871–1933
naczelnik sekretariatu
- Maurycy Chłapowski 1869–1933
doktor, właściciel dóbr
- Tadeusz Czesław Chojnicki ~1893–1916
student politechniki warszawskiej
- Helena Czarlińska ?–1934
✓ zakonnica Najświętszego Serca Jezusowego (Sacré-Coeur)
- Ignacy Henryk Dąbrowski 1806–1878
burmistrz, dyrektor dóbr, dyrektor komisji skarbu, dyrektor skarbu, dyrektor wydziału komisji skarbu, emeryt, inżenier, kawaler orderów, magister, obywatel kraju, profesor liceum, redaktor, rektor, sędzia gminny, sędzia okręgu błońskiego, sędzia sądu
- Paulina Dąmbska (Slaska) ~1802–1880
- Władysław Dekuciński ~1831–1871
senator, starosta
- Paulina Domosławska (Bylicka) ?–?1889
- Gustawa Donimirska (Zmorowska) 1855–1930
obywatelka ziemska
- Maria Dziaczkowska ?–1880
- Aniela Dziedzicka (Machnicka) ~1830–1916
- Józef Ekielski 1842–1930
doktor
- Janina Eytner (Jabłonowska) ~1877–1933
obywatelka warszawy
- Leokadia Fijałkowska (Bukowiecka) ~1842–1933
- Józefa Gawrońska (Krasińska) ~1856–1879
hrabia
- Aleksander Gerlicz ~1837–1907
obywatel ziemski w lubelskiem
- Janina Głuchowska (Bartold) ~1861–1918
- Adam Grabowski ?–1914
hrabia
- Krystyna Karolina Grosser (Pfeiffer) ~1813–1880
- Cecylia Helbich (Sadkowska) ?–1885
- Władysław Kamieński ~1853–1929
dyrektor
- Władysław Karśnicki 1838–1924
kawaler orderów, sędzia, wychowaniec szkoły głównej
- Franciszek Kluczyński ~1833–1871
✓ ksiądz, proboszcz parafii Czerwona Wieś
- Roman Kolitowski ~1886–1906
- Antoni Kosiński ~1837–1915
król, obywatel ziemski, właściciel
- Anna Krajewska (Nakwaska) ?–1851
kasztelan, kawaler Orderu Orła Białego, obywatelka, piastujący, prefekt departamentu, senator
- Maria Krasińska ?–1895
hrabia
- Ludwik Krzeczunowicz ?–1931
obywatel miasta warszawy, obywatel ziemski, właściciel
- Zygmunt Krzyżanowski ~1768–1855
✓ naddzierżawca ekonomii Ostrołęka
- Dorota Lubomirska ?–1930
książę
- Zofia Łaszewska (Kalabińska) ~1887–1912
- Emilia Majewska (Gembarzewska) ?–1937
- Jan Majewski ~1831–1904
członek instytucji, obywatel piotrkowa, prezes, przemysłowiec
- Kazimierz Michelis ~1841–1921
✓ uczestnik powstania 1863 r., właściciel majątku Nowa Wieś ziemi kujawskiej
- Jan Mirosławski ~1916–1939
student
- Antoni Ostrowicki ~1835–1861
właściciel
- Karol Pawlicki ?–1865
proboszcz
- Bertold Pfitzner ~1841–1911
✓ leśniczy w majątku Czerwona Wieś
- Adam Piotrowski ?–1933
emeryt
- Benigna Plecińska (Celińska) ?–1848
✓ dziedziczka dóbr Skarbkowa Wieś
- Paweł Posachowski ~1843–1895
doktor, obywatel ziemski, wychowaniec szkoły
- Katarzyna Potocka (Karasińska) ?–1890
obywatelka ziemska
- Apolinary Preyss ~1819–1899
ksiądz, obywatel ziemski, proboszcz
- Edward Przanowski ~1845–1929
budowniczy, inżynier, uczestnik powstania
- Jadwiga Przesmycka (Sobolewska) ~1876–1920
obywatelka
- Jakub Rajzacher ~1845–1915
właściciel majątku
- Wiktoria Sawicka ?–1885
- Florian Schuch ~1828–1860
obywatel ziemski
- Jadwiga Skrzynecka ~1826–1898
król
- Ludwik Skrzyński ~1780–1859
sędzia
- Andrzej Stadnicki 1886–1915
hrabia
- Ludwik Szpilewski ?–1925
doktor medycyny, emeryt, inżynier, kawaler orderów, kawaler orderu papieskiego, proboszcz
- Andrzej Średniawski ~1857–1931
członek rad nadzorczych, członek zarządu, dyrektor kasy oszczędności, działacz społeczny, kandydat, opiekun, poseł parlamentu austriackiego, poseł sejmu galicyjskiego, poseł sejmu krajowego, prezes fundacji, publiczny, senator rzeczpospolitej polskiej, wicemarszałek, wiceprezes, właściciel, współpracownik, założyciel
- Karol Świątkowski ~1875–1898
słuchacz szkoły technicznej
- Henryk Święcicki ~1838–1932
obywatel ziemski, sędzia ziemskiego
- Julian Święcicki ~1839–1912
dyrektor krajowy
- Andrzej Tęcza ?–1925
pracownik
- Aldegonda Klotylda Thelié ~1841–1913
- Izabela Truszkowska (Fidler) ~1849–1920
obywatelka ziemska
- Zygmunt Wałecki ~1819–1887
- Wanda Waskiewicz (Preyss) ~1860–1905
obywatelka ziemska
- Józefa Wesołowska (Kondratowicz) ?–1918
- Zofia Wielowiejska (Suchecka) ~1867–1928
- Stefan Zaborowski 1884–1921
dowódca szwadronu pułku, kawaler orderu militari, oficer, porucznik pułku ułanów
- Mikołaj Zawadzki 1776–1854
emeryt, szef kontroli
- Paweł Zdanowicz ?–1895
doktor medycyny
- Stanisława Zmorowska ?–1896
- Anna Żelaska (Zaborowska) ~1863–1938
|