Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 1
Wyniki dla zapytania: „Mińsk”
- Katarzyna (Podgórska) ?–1933
magister, nauczycielka gimnazjum
- Romana (Karolewicz) ?–1918
- Ludwik Albrecht ~1863–1936
emeryt
- Bazyli Antropow ~1867–1904
- Wasili Antropow ?–1904
- Karol Appel ~1888–1920
lekarz, podporucznik
- Feliks Bahr ?–1924
dziekan, kapelan, pułkownik, weteran
- Heliodor Bartoszewski ?–1894
- Maria Berends (Sikorska) ~1858–1883
- Olgierd Bielinowicz ?–1905
- Józefa Bogdanowicz (Bogdanowicz) ~1863–1935
- Izabela Borch (Potocka) ?–1918
hrabia
- Kazimiera Borowska (Uszyńska) ?–1914
ksiądz, właściciel dóbr w suwalskiem
- Bronisław Bryliński ~1855–1934
inżynier chemik, prezes syndykatu
- Zofia Brzeska (Górkiewicz) ~1861–1929
obywatelka ziemska
- Władysława Brzosko ~1876–1896
- Anna Brzozowska (Łęska) ~1856–1910
obywatelka ziemska
- Henryk Budkowski 1878–1928
członek, dowódca pułku, dowódca szwadron, generał, kapłan, kawaler krzyża, kawaler Legii Honorowej, komendant warszawy, major sztabu jeneralnego, muzyk, odznaczony krzyżem walecznych, oficer sztabu, podpułkownik sztabu jeneralnego, pułkownik pułku ułanów, rektor, towarzysz, żołnierz
- Józef Budkowski ~1839–1899
lekarz weterynarii
- Jan Bujak ?–1936
wachmistrz pułku ułanów, wachmistrz ułanów
- Aleksander Buttlar ?–1915
baron, dyrektor banku
- Antonina Bykowska (Żylińska) ~1847–1903
- Julian Cegliński ~1828–1910
✓ artysta malarz
- Lucjan Cegliński ~1877–1939
właściciel majątku
- Stefan Mikołaj Chmielewski ~1839–1911
obywatel, urzędnik kolei
- Antoni Chodorowski ~1837–1906
✓ generał-major
- Maria Ciecierska (Kowalska) ?–1899
- Paulina Ciecierska (Majewska) ~1830–1914
- Angello Curtollo ?–1885
- Feliks Czachorowski ~1872–1908
asystent, doktor
- Amelia Czerniak ~1842–1913
- Karolina Czerwińska (Oleszyńska) ~1856–1919
- Ewa Dernałowicz (Dernałowicz) ~1844–1907
- Józefa Dernałowicz ?–1938
- Pelagia Dernałowicz (Łubieńska) ~1869–1938
hrabia
- Leopold Dmowski ?–1908
urzędnik
- Józefa Dobrowolska (Łętowska) ~1871–1900
- Henryk Drozdowski ~1840–1893
doktor terespolskiej, naczelnik wydziału gospodarczego
- Izabela Dümpt (Sienicka) ~1830–1899
dyrektor banku, wychowanka, wychowawca
- Tekla Dziakowicz (Sławińska) ~1851–1928
- Zofia Ejsymont (Pawłowska) ?–1898
- Zofia Eysmont (Łubieńska) ?–1926
- Władysław Frankowski ~1848–1899
adwokat przysięgły
- Karolina Gadomska (Bergman) ~1851–1906
- Wiktoria Gajdzicar (Ryś) ~1889–1927
ksiądz
- Kazimierz Gepner ~1840–1915
emeryt, naczelnik
- Ludwik Godlewski ?–1920
starosta
- Kazimiera Godycka ~1902–1903
- Irena Golędzinowska ~1886–1897
- Natalia Grabowska (Drzewiecka) ~1839–1927
obywatel miasta warszawy
- Wawrzyniec Grabowski ?–1914
emeryt
- Dionizy Gumowski ?–1897
pułkownik wojsk rosyjskich
- Jan Gut ?–1931
student wydziału chemicznego
- Ludwika Habich (Żelechowska) ~1876–1916
- Anastazja Herman (Suligowska) ~1853–1906
emerytka
- Ludwik Hirschfeld ~1822–1879
bankier
- Otton Horwatt ?–1894
hrabia, marszałek szlachty, właściciel dóbr
- Stanisław Hrabik 1896–1920
hrabia, żołnierz
- Emilia Jabłuszewska (Marburg) ?–1871
ksiądz
- Jadwiga Jagmin (Mirska) ?–1918
książę
- Franciszka Jahołkowska (Kacperska) ~1851–1909
- Ignacy Jakimowicz ~1870–1918
✓ lekarz
- Józef Jan Benedykt Jakowicki ~1825–1915
emeryt, wychowaniec szkoły pięknych
- Jadwiga Janczewska ?–1914
- Hipolit Jankowski ~1850–1913
obywatel mińska, współpracownik firm
- Jan Bolesław Jankowski ~1903–1929
urzędnik
- Władysław Jankowski ~1913–1937
- Benedykt Kazimierz Jelski ~1827–1903
kawaler orderów, obywatel, pułkownik
- Ludwik Jelski ?–1897
hrabia, książę, major wojsk
- Maria Jeżowska (Koczan) ~1874–1932
- Karol Jurkowski ~1844–1889
dziekan, kasjer, ksiądz, wikarjusz
- Franciszek Marian Jurzyński ~1858–1917
rejent mińska mazowieckiego
- Natalia Julia Kacperska (Blinkiewicz) ~1877–1933
- Henryk Kaczkowski ~1885–1920
referent inspektoratu
- Matylda Kalińska (Pąkcińska) ~1873–1912
- Stanisław Jerzy Kasperski ~1919–1924
- Adam Aleksander Kazikowski ?–1937
burmistrz, doktor, instruktor, kanonik, kościelny, prezes straży ogniowej, profesor, starosta
- Antoni Kąkolewski ~1891–1934
absolwent, prezes, słuchacz, urzędnik bankowy, urzędnik banku handlowego w warszawie, wiceprezes zarządu
- Helena Kiełczewska (Grodzicka) ?–1917
obywatel ziemski
- Janina Klamborowska (Wojewódzka) ~1847–1913
- Józef Klimontowicz ~1817–1892
kapitan, obywatel miasta, urzędnik
- Amelia Klink (Zint) ?–1892
- Franciszek Kłobsek ~1847–1907
- Julia Kon ?–1897
braciszek
- Józef Kopankiewicz ~1868–1936
emeryt
- Piotr Korytowski ~1805–1857
✓ poczthalter Stacji Mińsk
- Stefan Korzon ?–1938
✓ inżynier, komendant Wydziału Zasobów Litewskich Kolei Wojskowych, student wyższych studiów technicznych w Petersburgu
- Piotr Kossakowski ~1813–1893
obywatel ziemski
- Roman Kossowski ?–1918
d-r, doktor, ordynator
- Teodor Kotkowski ~1863–1901
- Amelia Kowalewska (Budkowska) ~1836–1920
- Antonina Kowalska (Doroszko) ~1842–1923
- Klotylda Krajewska (Srzednicka) ~1855–1913
- Lucjan Krupski ~1851–1884
kupiec warszawy
- Zenon Kuberski ?–1918
- Jan Kukiewicz ?–1904
właściciel dóbr
- Ignacy Legatowicz ?–1867
magister filozofii, nauczyciel języka, prefekt szkoły, ziemianin
- Michał Leśniewski ~1883–1939
emeryt, maszynista
- Julia Lewandowska (Różańska) ~1837–1907
- Wojciech Lipiński ~1839–1898
urzędnik kolei
- Ignacy Wiktor Lipski ~1864–1938
księgarz, obywatel miasta, obywatel mohylowskiej
- Chaim Lurje ?–1909
szef, współwłaściciel firmy
- Maria Łappa (Korewa) ~1832–1907
- Edward Łaźniewski ?–?1918
urzędnik kolei
- Konstanty Łęski ~1840–1902
dziedzic dóbr, obywatel ziemski w mińskiem
- Michał Łęski ~1846–1910
właściciel dóbr
- Anna Łętowska (Ratyńska) ~1856–1902
- Antoni Łętowski ~1861–1899
obywatel ziemski
- Tomasz Łubieński ~1861–1931
hrabia, prezes związku ziemian
- Piotr Maciejewski ~1856–1906
współpracownik fabryki
- Wiktoria Majewska (Chorzewska) ~1848–1930
obywatelka pułtuskiej
- Stanisław Majkowski ~1838–1911
majster ślusarski
- Aleksander Malinowski 1901–1923
student, uczestnik walk o niepodległość polski
- Lubomira Małagowska (Fedorenko) ~1853–1906
- Stanisław Matyskiewicz ~1850–1916
członek archikonfraterni literackiej w warszawie, członek literackiej, kawaler orderów, skarbnik
- Julia Metelska (Żelazowska) ~1824–1920
✓ właścicielka Choszczów
- Teodozja Michalska (Cieślikowska) ~1830–1905
- Helena Michałowska (Łabuć) ~1851–1911
dziekan
- Maria Mickiewicz (Święcicka) ~1846–1913
obywatelka grodzieńskiej
- Aniela Minczewska (Podemska) ?–1918
- Leon Minde ?–1867
budowniczy, inżynier
- Ludwik Modliński ?–1922
- Irena Morawska ?–1918
- Felicjan Mossakowski ?–1906
obywatel ziemski
- Maria Niesułowska (Glińska) ~1858–1933
hrabia, literat
- Amalia Nigel (Wicherkiewicz) ~1828–1887
urzędnik prokuratorii królestwa
- Maks Nisenson ~1867–1917
kupiec
- Paulina Nowicka ~1843–1912
- Teofil Bonawentura Nowicki ~1873–1918
obywatel ziemski, właściciel dóbr w mińskiem, właściciel mińskiej
- Tekla Nowolecka (Brodowska, Ruszkowska) ?–1885
- Witold Okoński ~1937–1937
- Lucyna Oleszyńska (Zdanowicz) ~1884–1909
ksiądz kanonik
- Aleksander Olędzki ?–1869
obywatel
- Bolesław Olszamowski ~1850–1920
adwokat przysięgły
- Janusz Olszamowski ?–1920
adiutant, bojownik, jenerał, kapitan, kawaler orderu militari, naczelnik, naczolnik, oficer łącznikowy, porucznik, rotmistrz pułku szwoleżerów, rotmistrz szwoleżerów, szeregowiec, towarzysz, wachmistrz, żołnierz
- Martyna Olszewska (Benedykcińska) ~1884–1923
- Felicja Tekla Orłowska (Rzymska) ~1808–1868
- Emilia Ossowidzka (Wyganowska) ~1834–1909
obywatelka ziemska
- Konstancja Ostaszewska (Sulikowska) ?–1883
- Wiktor Paszyc ?–1935
podchorąży
- Jan Piekałkiewicz ~1812–1898
asesor sądu kryminalnego, emeryt, ozdobiony za nieskazitelną służbę, rejent miasta
- Bronisław Piotrowski ~1906–1932
podporucznik pułku ułanów
- Konstanty Pluta ?–1921
✓ kadet Szkoły Podchorążych Artylerii, kapral 12 Pułku Artylerii Kresowej
- Józef Pławiński ~1854–1880
kandydat
- Roman Płużański ?–1919
✓ inżynier
- Adam Ponikwicki ~1848–1913
- Feliks Ponikwicki ~1843–1907
- Walery Postawka ~1850–1913
✓ emeryt
- Maria Precht (Szlagowska) ~1900–1924
kat
- Konrad Prószyński ~1851–1908
bojownik, działacz, król, nauczyciel, pisarz gazety świątecznej, profesor, przewodnik
- Zofia Puciata (Łętowska) ?–1894
- Janina Radłowska (Olszamowska) ?–1938
adwokat w petersburgu
- Ewaryst Radziszewski ?–1927
emeryt, nauczyciel instytutu głuchoniemych i ociemniałych
- Zofia Ramocka (Dobrowolska) ?–1925
- Paweł Rawa ~1769–1859
biskup, kapelan
- Stefan Restorff ~1866–1925
rejent
- Karol Roman Riedel ~1894–1920
asystent, doktor, komendant, lekarz szpitala, pastor, porucznik pułku piechoty
- Filip Rodkiewicz ~1838–1918
uczestnik powstania, właściciel dóbr
- Rajmund Romanowski ?–1902
- Franciszka Rutkowska (Jakowicka) ~1837–1891
pomocnik naczelnika
- Tadeusz Rychter ?–1916
rolnik
- Kazimiera Rydzykowska (Wojewódzka) ~1880–1902
kanonik
- Waleria Rydzykowska (Ślósarska) ~1839–1914
- Justyna Augusta Rynas (Szmidt) ~1863–1925
- Antoni Ryniewicz ~1847–1917
- Leon Sąchocki ~1849–1898
doktor, lekarz powiatu
- Jan Eugeniusz Schlagier ~1875–1931
absolwent akademii, naczelnik, obywatel ziemski, sekretarz wydziału powiatowego
- Amelia Serednicka (Krajcewicz) ~1846–1934
kontroler
- Józef Konrad Siwicki ~1845–1899
buchalter, pomocnik, sekretarz gubernialny
- Józefa Skoroszewska (Korycka) ~1810–1880
- Stanisław Smoleński ~1876–1938
- Józef Sokolewicz ~1880–1917
naczelnik kancelari prokuratorii królestwa, prokurator królestwa polskiego, urzędnik biura
- Józef Sokolewicz ~1848–1918
obywatel miasta warszawy, opiekun dobroczynności, przemysłowiec
- Anna Starkman (Orgelbrand) ~1811–1884
- Władysław Steckiewicz ?–1886
urzędnik kolei terespolskiej
- Alicja Stevenson (Gramlewicz) ~1857–1931
doktor, filozof
- Katarzyna Suchodolska (Pluta) ?–1922
- Maria Suryn (Rychter) ?–1896
dziekan, ksiądz, wikarjusz
- Stanisława Szczurowska ?–1917
- Elwira Szemiot (Witkiewicz) ~1819–1893
- Emilia Sztejnike (Grabowska) ~1829–1911
- Aniela Zofia Szulc (Kasperska) ~1848–1928
obywatelka
- Kazimierz Szulc ~1853–1887
✓ obywatel ziemski powiatu łukowskiego
- Edward Szwejnic ~1887–1934
asystent, członek honorowy, kapelan wojskowy, kardynał, kierownik, kościelny, ksiądz, magister świętej teologii, marszałek, odznaczony krzyżem, opiekun, prefekt szkoły, profesor seminarium, przewodnik, rektor kościoła akademickiego, rektor kościóła, rektor młodzieży akademickiej, wizytator szkoły, założyciel
- Wawrzyniec Tafiłowski ~1846–1876
d-r, doktor, lekarz powiatu, lekarz szpitalny, mecenas, rejent
- Natalia Tarnowska (Andriolli) ~1856–1912
obywatelka ziemska
- Joanna Tauer (Puchalska) ~1884–1933
- Bronisław Trojanowski ~1871–1896
farmaceuta, pomocnik aptekarski
- Teofila Trojanowska (Pluta) ~1870–1926
lekarz
- Emilia Turowska (Zielińska) ?–1886
obywatel łęczyckiego
- Konstanty Tyszkiewicz ?–1868
hrabia, rycerz
- Juliusz Vogel ~1852–1910
dzierżawca
- Maria Walicka ~1866–1916
- Gabriela Wańkowicz (Horwatt) ?–1887
- Wanda Waleria Wasilewska (Bissen) ?–1896
ksiądz
- Janina Węglińska (Jakimowicz) ?–1919
doktor medycyny
- Jerzy Stanisław Wieczorkiewicz ~1894–1930
członek, nauczyciel
- Leon Wieczorkiewicz ~1855–1925
✓ doktor, lekarz
- Michał Więckowski 1851–1911
członek dyrekcji, członek patronatu, członek zarządu spółki budowlanej, doktor, dyrektor banku, kat, kurator, obywatel, poseł sejmu pruskiego, prezes banku, prezes nadzorczej, prezes towarzystwa, rektor, rewizor
- Józef Wiśniewski ?–1907
obywatel
- Witowski ?–1848
prezes izby
- Aniela Wołągiewicz (Bóbr) ?–1920
- Konrad Wołodźko ~1884–1919
kapitan, lekarz wojsk polskich
- Teodora Wróblewska (Dybowska) ~1836–1911
emerytka, właścicielka majątku
- Jadwiga Wyczółkowska (Rosiewicz) ?–1915
lekarz weterynarii
- Jan Nepomucen Wyganowski ~1821–1903
obywatel ziemski
- Maria Wymysłowska (Heering) ~1823–1905
- Felicjanna Elżbieta Zagórowska (Wnorowska) ~1843–1893
- Anna Zawadzka (Dalecka) ~1844–1916
doktor medycyny
- Katarzyna Zboralska (Reinisch) ~1805–1914
- Aniela Zembrzuska (Stokowska) ~1863–1932
wdowa
- Matylda Zielińska (Piekiełkiewicz) ?–1896
- Aleksander Żaboklicki ~1843–1928
- Zofia Żaboklicka ?–1921
- Julia Żarnowska (Szulc) ~1820–1886
|