Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 39
- Piotr Abłamowicz ~1880–1931
dyrektor kopalni
- Izydor Bielicki 1838–1909
profesor szkoły, sekretarz powiatowy, żołnierz
- Tytus Wł. Brąglewicz ~1846–1929
kupiec, obywatel radny miasta
- Teodora Brzuchowska (Jarema) 1851–1922
✓ sodaliska mariańska
- Leon Czernicki ?–1917
urzędnik dyrekcji kolei
- Katarzyna Dąbrowska (Przyłęcka) ~1800–1891
weteran wojsk polskich, wiceprezes, właściciel
- Antoni Dutkiewicz 1817–1876
członek wydziału powiatowej, kanonik, ksiądz kanonik, nauczyciel, pomocnik, proboszcz parafii
- Antoni Gabryszewski ?–1917
doktor, lekarz, obywatel kraju, profesor lwowski, profesor uniwersytetu lwowskiego, starosta, uczeń
- Wolf Goldschlag ~1856–1934
dyrektor, wiceprezes zarządu
- Paulina Grabowska (Moraczewska) ?–1886
- Aleksandra Hupka (Przyłęcka) ?–1909
właściciel dóbr
- Apolinary Kotowicz ~1859–1917
artysta malarz, profesor
- Adam Kowenicki ~1866–1930
asesor miasta, członek, doktor szpitala, dyrektor, lekarz, major, ochotnik wojska, prezes sokoła, rektor, uczestnik walk
- Józef Kozubski ~1851–1903
✓ radca sądu krajowego
- Ignacy Krzyżanowski ~1921–1938
uczeń klasy
- Walerian Macudziński ~1843–1918
doktor, dyrektor szpitala powszechnego, uczestnik powstania, żołnierz wojsk polskich
- Romuald Malicki ~1891–1935
kapitan baonu
- Henryka Maly (Maciejewska) ~1857–1936
- Emeryka Maria Małachowska 1837–1909
kierowniczka, nauczycielka, opiekunka, osobisty, sekretarka, sodaliska mariańska
- Piotr Michałek ~1849–1912
rejent
- Antonilla Nowińska (Mazur) ?–1937
- Aniela Pankiewicz (Banaś) ?–1920
- Edmund Pareński ?–1906
doktor, obywatel, sędzia, służący, świecki
- Wacław Pasterczyk ~1887–1926
dyrektor, major pułku ułanów, reprezentant, starosta, zarządca dóbr
- Jan Kanty Przyłęcki ?–1924
inżynier, właściciel dóbr
- Stefan Przyłęcki ~1872–1934
właściciel apteki
- Jan Rutkowski ?–1929
członek trybunału kompetencyjnego, d-r, doktor, sędzia najwyższy, sędzia sądu najwyższego w warszawie
- Stanisław Stanczykiewicz ?–1926
dyrektor, obywatel miasta
- Bogusław Karol Steinhaus ~1854–1933
członek wydziału powiatowej, dyrektor towarzystwa zaliczkowego, współzałożyciel, założyciel towarzystwa
- Ignacy Steinhaus ~1860–1928
adwokat, członek naczelnego komitetu, członek powiatowy, członek wydziału, doktor, hrabia, minister, naczelnik, oficer legionów, poseł sejmu ustawodawczego, prezes izby adwokackiej, prezes izby lekarskiej, prezes towarzystwa, prezydent miasta, pułkownik, senator
- Karol Steinhaus 1854–1933
członek wydziału powiatowej, obywatel, prowadzący
- Eugeniusz Stoeger 1875–1937
magister farmacji
- Wilhelm Stopowy ?–1928
działacz, pedagog, prezes, profesor gimnazjum państwowego, wychowawca
- Maria Suchorzewska (Wilkowska) ?–1925
- Tytus Szczepański 1841–1908
doktor, uczestnik powstania
- Felicja Trzemeska (Kolbuszowska) ~1831–1909
chorąży pułku, właściciel dóbr
- Antonilla Wilusz (Biesiadecka) ~1803–1880
dyrektor, właścicielka dóbr ziemskich
- Jan Bogdan Windakiewicz ?–1912
uczeń klasy
- Wojciech Zaufal ~1846–1928
emeryt kolejowy
|