Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 154
- Zofia Twarowska (Humiecka) ~1866–1930
obywatelka ziemska
- Władysława Wiencek (Kotkowska) ~1880–1930
kanonik, proboszcz parafii brwinów
- Aniela Lewandowska ?–1930
✓ przełożona pensji
- Józefa Jakubowska (Chmielewska) ~1867–1930
- Ludwika Jacques (Koszutska) ?–1930
- Michał Rożański 1866–1931
- Bolesław Wolnik ~1903–1931
urzędnik pocztowy
- Helena Piątkowska (Pietraszkiewicz) ~1871–1931
- Anna Warhanek (Śmiechowska) ~1859–1931
nauczycielka zakładu
- Bolesław Morkiewicz ~1881–1931
członek zarządu, inżynier ministerstwa komunikacji, inżynier technolog, inżynier-technolog, technolog, współpracownik
- Jan Gołkowski ~1867–1932
dyrektor zarządu
- Teofila Józefowicz (Jaśkowska) ~1877–1932
- Regina Rosicka (Tuszko) ?–1932
- Henryk Emil Zalewski ~1874–1932
współpracownik
- Stefan Zientarski ~1912–1932
słuchacz szkoły technicznej
- Leokadia Sztetefeld ~1862–1932
- Karol Polikowski ~1865–1932
prefekt szkoły warszawy, proboszcz parafii brwinów
- Feliks Danielski ~1864–1933
farmaceuta
- Wincenty Kawiński 1849–1933
✓ pracownik cukrowni Berszada na Podolu
- Łukasz Elwertowski ~1851–1933
emeryt, nauczyciel
- Tomasz Zan ~1877–1933
dyrektor gimnazjum męskiego, dyrektor gimnazjum żeńskiego, działacz, komendant, obywatel brwinowa, profesor gimnazjum państwowego
- Barbara Chlewicka (Michler) ?–1933
- Zofia Zawadzka (Dowbor) ?–1933
- Bronisława Doroszkiewicz (Borkowska) ~1870–1933
obywatelka grodzieńskiej
- Zofia Malczewska (Kwiecińska) ~1873–1934
- Kazimierz Białkowski ~1868–1934
urzędnik kasy chorych, urzędnik kolei wiedeńskiej
- Jadwiga Warnek 1851–1934
proboszcz
- Tekla Sadowska (Czyżewska) ~1862–1935
wdowa
- Józef Kowalewski ~1882–1935
emeryt, inspektor powszechnego zakładu, obywatel brwinowa
- Kazimiera Filipowska (Słowikowska) ?–1935
- Salomea Pińska (Regulska) ~1861–1936
- Michalina Wittyg (Kawińska) 1852–1936
doktor
- Ewelina Sancewicz ~1860–1936
nauczycielka
- Janina Lenczewska (Górska) ~1888–1936
- Juliusz Karczewski ~1857–1937
działacz społeczny, gospodarz, kawaler orderu, porucznik
- Helena Prostko ?–1937
panna
- Teodor Toeplitz ?–1937
✓ członek zarządu Towarzystwa Urbanistów Polskich, wiceprezes Międzynarodowego Związku dla Spraw Mieszkaniowych, współzałożyciel Domu Handlowego Herman Meyer, współzałożyciel i członek zarządu Droga S.A., założyciel i wiceprezes Polskiego Towarzystwa Reformy Mieszkaniowej
- Stefan Urbanowicz ~1852–1937
agronom, komisarz ziemskiego, ziemianin
- Stanisław Dembiński ~1864–1937
pracownik, technik
- Jadwiga Fabiani (Podleska) ~1863–1937
obywatelka warszawy
- Włodzimierz Raczyński ~1894–1937
członek, obywatel, urzędnik
- Wiktor Jabłoński ~1858–1937
działacz, inspektor
- Eugenia Weychan (Kruszyńska) ~1872–1937
- Adam Łokuciewski ?–1937
inżynier mechanik, inżynier zarządu, kierownik, mechanik, współpracownik
- Barbara Obuchowska (Odrzywolska) ~1852–1938
ksiądz, proboszcz parafii brwinów, uczestnik powstania
- Anna Żarczyńska (Kruszyńska) ~1904–1938
urzędniczka głównego urzędu
- Antoni Kowalski ~1875–1938
obywatel brwinowa, odznaczony krzyżem, pracownik państwowych zakładów, współpracownik fabryki, współpracownik państwowych zakładów
- Walerian Żurakowski ~1866–1938
odznaczony krzyżem legionowym, porucznik rezerwy odznaczony krzyżem
- Wanda Dzidka Stępkowska ~1923–1938
✓ uczennica kl. IV Gimnazjum w Milanówku
- Halina Łączkowska (Ostaszewska) ~1896–1938
|