Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 1
Wyniki dla zapytania: „Wieś”
- Paulina Domosławska (Bylicka) ?–?1889
- Benigna Plecińska (Celińska) ?–1848
✓ dziedziczka dóbr Skarbkowa Wieś
- Anna Krajewska (Nakwaska) ?–1851
kasztelan, kawaler Orderu Orła Białego, obywatelka, piastujący, prefekt departamentu, senator
- Mikołaj Zawadzki 1776–1854
emeryt, szef kontroli
- Zygmunt Krzyżanowski ~1768–1855
✓ naddzierżawca ekonomii Ostrołęka
- Ludwik Skrzyński ~1780–1859
sędzia
- Florian Schuch ~1828–1860
obywatel ziemski
- Antoni Ostrowicki ~1835–1861
właściciel
- Karol Pawlicki ?–1865
proboszcz
- Władysław Dekuciński ~1831–1871
senator, starosta
- Franciszek Kluczyński ~1833–1871
✓ ksiądz, proboszcz parafii Czerwona Wieś
- Ignacy Henryk Dąbrowski 1806–1878
burmistrz, dyrektor dóbr, dyrektor komisji skarbu, dyrektor skarbu, dyrektor wydziału komisji skarbu, emeryt, inżenier, kawaler orderów, magister, obywatel kraju, profesor liceum, redaktor, rektor, sędzia gminny, sędzia okręgu błońskiego, sędzia sądu
- Józefa Gawrońska (Krasińska) ~1856–1879
hrabia
- Krystyna Karolina Grosser (Pfeiffer) ~1813–1880
- Paulina Dąmbska (Slaska) ~1802–1880
- Maria Dziaczkowska ?–1880
- Cecylia Helbich (Sadkowska) ?–1885
- Wiktoria Sawicka ?–1885
- Zygmunt Wałecki ~1819–1887
- Katarzyna Potocka (Karasińska) ?–1890
obywatelka ziemska
- Maria Krasińska ?–1895
hrabia
- Paweł Zdanowicz ?–1895
doktor medycyny
- Paweł Posachowski ~1843–1895
doktor, obywatel ziemski, wychowaniec szkoły
- Stanisława Zmorowska ?–1896
- Maria Klementyna Babiańska (Główczewska) ~1865–1898
- Karol Świątkowski ~1875–1898
słuchacz szkoły technicznej
- Jadwiga Skrzynecka ~1826–1898
król
- Apolinary Preyss ~1819–1899
ksiądz, obywatel ziemski, proboszcz
- Jan Majewski ~1831–1904
członek instytucji, obywatel piotrkowa, prezes, przemysłowiec
- Wanda Waskiewicz (Preyss) ~1860–1905
obywatelka ziemska
- Roman Kolitowski ~1886–1906
- Aleksander Gerlicz ~1837–1907
obywatel ziemski w lubelskiem
- Bertold Pfitzner ~1841–1911
✓ leśniczy w majątku Czerwona Wieś
- Julian Święcicki ~1839–1912
dyrektor krajowy
- Zofia Łaszewska (Kalabińska) ~1887–1912
- Aldegonda Klotylda Thelié ~1841–1913
- Adam Grabowski ?–1914
hrabia
- Jakub Rajzacher ~1845–1915
właściciel majątku
- Antoni Kosiński ~1837–1915
król, obywatel ziemski, właściciel
- Andrzej Stadnicki 1886–1915
hrabia
- Tadeusz Czesław Chojnicki ~1893–1916
student politechniki warszawskiej
- Aniela Dziedzicka (Machnicka) ~1830–1916
- Janina Głuchowska (Bartold) ~1861–1918
- Józefa Wesołowska (Kondratowicz) ?–1918
- Izabela Truszkowska (Fidler) ~1849–1920
obywatelka ziemska
- Jadwiga Przesmycka (Sobolewska) ~1876–1920
obywatelka
- Kazimierz Michelis ~1841–1921
✓ uczestnik powstania 1863 r., właściciel majątku Nowa Wieś ziemi kujawskiej
- Stefan Zaborowski 1884–1921
dowódca szwadronu pułku, kawaler orderu militari, oficer, porucznik pułku ułanów
- Władysław Karśnicki 1838–1924
kawaler orderów, sędzia, wychowaniec szkoły głównej
- Ludwik Szpilewski ?–1925
doktor medycyny, emeryt, inżynier, kawaler orderów, kawaler orderu papieskiego, proboszcz
- Andrzej Tęcza ?–1925
pracownik
- Zofia Wielowiejska (Suchecka) ~1867–1928
- Władysław Kamieński ~1853–1929
dyrektor
- Edward Przanowski ~1845–1929
budowniczy, inżynier, uczestnik powstania
- Dorota Lubomirska ?–1930
książę
- Gustawa Donimirska (Zmorowska) 1855–1930
obywatelka ziemska
- Józef Ekielski 1842–1930
doktor
- Ludwik Krzeczunowicz ?–1931
obywatel miasta warszawy, obywatel ziemski, właściciel
- Andrzej Średniawski ~1857–1931
członek rad nadzorczych, członek zarządu, dyrektor kasy oszczędności, działacz społeczny, kandydat, opiekun, poseł parlamentu austriackiego, poseł sejmu galicyjskiego, poseł sejmu krajowego, prezes fundacji, publiczny, senator rzeczpospolitej polskiej, wicemarszałek, wiceprezes, właściciel, współpracownik, założyciel
- Henryk Święcicki ~1838–1932
obywatel ziemski, sędzia ziemskiego
- Leokadia Fijałkowska (Bukowiecka) ~1842–1933
- Adam Piotrowski ?–1933
emeryt
- Janina Eytner (Jabłonowska) ~1877–1933
obywatelka warszawy
- Gustaw Chłapowski 1871–1933
naczelnik sekretariatu
- Maurycy Chłapowski 1869–1933
doktor, właściciel dóbr
- Helena Czarlińska ?–1934
✓ zakonnica Najświętszego Serca Jezusowego (Sacré-Coeur)
- Emilia Majewska (Gembarzewska) ?–1937
- Anna Żelaska (Zaborowska) ~1863–1938
- Jan Mirosławski ~1916–1939
student
|