Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 845
- Wiktoria Bożeńska (Prądzyńska) ~1865–1918
- Wojciech Bronikowski ~1848–1918
doktor, obywatel łódź, urzędnik ubezpieczeń
- Adolf S. Landau ~1860–1918
obywatel łódź, przemysłowiec
- Artur Łaski ~1855–1918
kupiec, obywatel łódź
- Eugeniusz Gundelach ~1870–1918
obywatel łódź, obywatel przemysłowiec, przemysłowiec łódź
- Irena Jarzębowska ?–1918
- Władysław Kindler ~1881–1918
artysta, dyrektor teatru, kierownik, superintendent
- Szymon Moszkowski ~1853–1918
przemysłowiec łódź
- Maria Goldberg ~1909–1918
doktor
- Hilary Szymoński ~1852–1918
✓ geometra
- Robert Kumke ~1842–1918
obywatel łódź, przemysłowiec
- Bronisława Buszyńska (Sulimierska) ~1840–1918
obywatel
- Stefan Linke ~1898–1918
członek polskiej organizacji, uczeń klasy gimnazjum, żołnierz
- Franciszek Bertram Feather ~1885–1918
przemysłowiec
- Stanisław Lewinson ~1882–1919
doktor
- Leon Grzegorz Brodzki ~1871–1919
- Józef Śmiłowski ~1851–1919
- Ludwik Albrecht ~1854–1919
prezes
- Zofia Thun (Filipowicz) ?–1919
- Piotr Paweł Prachiński ~1868–1919
dyrektor częstochowskiej, ksiądz pastor, obywatel miasta warszawy, pastor, szef biura zarządu, współpracowniczka
- Adam Jan Świerczyński ~1878–1919
technik
- Józef Buchowski ~1862–1919
naczelnik
- Julia (Heryng) ?–1919
- Bernard Krukowski ?–1919
✓ adwokat
- Kazimierz Rychter ~1864–1919
inżynier kolei, wicedyrektor
- Jan Kosiński ~1900–1919
rejent łódź, uczeń szkoły rolniczej
- Antonina Osiecka ?–1919
- Danuta Galle ~1916–1919
- Lucjan Misiewicz ~1880–1919
jenerał, ochotnik, sierżant
- Irma Bajer (Rychter) ~1891–1919
- Stefan Weinzieher ~1873–1919
✓ rachmistrz depot Łódź-Kaliska Kolei Państwowych
- Wacław Rychter ~1871–1919
✓ dowódca wojsk samochodowych Okręgu Wojennego Łódzkiego, pułkownik wojsk polskich
- Felicjan Stebelski ~1857–1919
emeryt, inżenier
- Benedykt Góralczyk 1897–1919
szeregowiec baonu
- Stanisław Wolski ~1899–1920
podchorąży, żołnierz brygady
- Eliasz Pański ?–1920
obywatel łódź, przemysłowiec
- Kazimierz Górski ?–1920
urzędnik magistratu
- Aleksandra Szmidt (Neyman) ?–1920
obywatel ziemski towarzystwa kredytowego, obywatelka łodzi
- Jarosław Pełka ~1868–1920
✓ adwokat przysięgły, syndyk miasta Łodzi
- Maria Napiórkowska (Heppen) ~1872–1920
- Antonina Żurkowska (Cynarska) ~1847–1920
urzędnik Banku Handlowego
- Bertold Blum ~1865–1920
kupiec, obywatel łódź, współwłaściciel firmy
- Ludwik Wilczyński ~1857–1920
przemysłowiec miasta łodzi, współwłaściciel firmy
- Stanisław Kreutzer ~1862–1920
✓ zarządzający firmą J. Fraget
- Elwira Lübeck ~1908–1920
- Wacław Kraczkiewicz ~1865–1920
technik
- Adolf Kinderman ~1864–1920
przemysłowiec łódź
- Roman Gaczyński ~1888–1920
✓ kaniowczyk, naczelnik poddziału Urzędu Walki z Lichwą i Spekulacją w Krasnymstawie, podporucznik 23 Pułku Piechoty Wojsk Polskich
- Karolina (Texel) ?–1920
artystka dramatyczny, dyrektor teatrów
- Karol Szmidel 1846–1920
działacz, kapłan, komendant, kościelny, ksiądz infułat, major oficerów, pasterz, proboszcz kościółu, wikarjusz
|